نصیرزاده: مطالبات بازیکنان خارجی به ناچار پرداخت نمی‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- هوشنگ نصیرزاده کارشناس امور مدیریتی و حقوقی فوتبال با بیان اینکه ما بعلت کمبود مهاجم و رفع این مشکل با بازیکنان خارجی قرار داد می‌بندیم اما باید پول‌شان به موقع پرداخت شود، گفت: قبلاً این قانون بود که اگر سه ماه پول را با تأخیر پرداخت کنند، بازیکنان می‌توانند قرارداد را فسخ کنند. اکنون این مدت به دو ماه رسیده و در سفری که به ایتالیا داشتم، شنیدم قرار است به یک ماه کاهش یابد.

هوشنگ نصیرزاده با اشاره به اینکه نمی‌توانیم بازیکن خارجی را بیاوریم ولی ایرانی‌بازی درآوریم و امروز و فردا کنیم، اظهارکرد: وقتی بازیکن به فرودگاه می‌رود و کشور را ترک می‌کند، خودش فسخ است. بعد هم وکیل می‌گیرند و باشگاه دیگر هیچ حرفی برایش باقی نمی‌ماند چون واقعاً پول را پرداخت نکرده‌ است. به همین دلیل محکوم به پرداخت پول و ۲ درصد دیرکرد می‌شویم.

او تصریح کرد: وقتی یک خارجی آورده‌ایم که برای شما جام می‌آورد، باید پولش را بدهید. دخل و خرج ما با هم برابر نیست و این مشکل پیش می‌آید. قیمت دلار هم بالا رفته و پولی که الان باید بدهیم، با زمانی که قرارداد بسته‌ایم، تناقض دارد.

این کارشناس حقوقی در پایان با توجه به تجربه استوکس و برانکو یادآور شد: ساساً تجربه آوردن بریتانیایی‌ها در ایران خوب نبوده است. هر کدام به صورت مقطعی ناسازگاری داشتند.

نصیرزاده با انتقاد از فدراسیون فوتبال، اظهار کرد: ما در فدراسیون زحمت کشیده بودیم و اطلاعاتمان زیاد است. حداقل فرق اساسنامه کویت با ایران را می‌دانستیم ولی از ما استفاده نکردند.

نصیرزاده همچنین در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: الان هم زشت است که تکذیب می‌کنید. تمام ایمیل‌ها پیش من است ولی نمی‌خواهم آنها را رو کنید. فدراسیون فوتبال باید اعلام می‌کرد خودش اشتباه کرده است وگرنه مجبور به انجام کارهایی میشوم که دو.ست ندارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید