نصیرزاده:سازمان لیگ دنبال این است که فصل آینده را نابود نکند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- هوشنگ نصیرزاده عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال با بیان اینکه سازمان لیگ دنبال این است که فصل آینده را فدا و نابود نکند، گفت: ویروس کرونا از شرق کره زمین به غرب رفته است خود به خود وضعیت شرق زودتر از غرب بهبود پیدا می‌کند.

هوشنگ نصیرزاده افزود: بر همین منوال ویروس کرونا در ایران زودتر از کشورهای غربی فروکش خواهد کرد گرچه غیبگو نیستم اما پیش بینی شخصی خودم این است که این ویروس اواسط اردیبهشت در ایران از بین می‌رود فکر می‌کنم تا ۲۰ شهریور شرایط مناسب شود.

نصیرزاده با اشاره به اینکه همیشه گزینه‌هایی وجود دارد ولی همانطور که گفتم تاریخ مشخصی مطرح نشده است، تصریح کرد: سازمان لیگ دنبال این است که فصل آینده را فدا و نابود نکند.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال با تاکید بر اینکه ستاد ملی مبارزه با کرونا است که اعلام می‌کند تمرین تیم‌ها و مسابقات فوتبال چه زمانی شروع بشود، ادامه داد: طبیعتاً تا یک ماه قبل از شروع بازی‌ها باید آن‌را اعلام کنند که تیم‌ها فرصت آماده سازی مجدد داشته باشند.

نصیرزاده ابراز کرد: مشخصاً برنامه تیم ملی فشرده می‌شود. فدراسیون فوتبال حساس است که تیم ملی به جام جهانی برود چون بزرگترین درآمدش از حضور این تیم در جام جهانی است که حدود ۱۰۰ میلیارد تومان می‌شود.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال افزود: یک پیشنهاد این است که لیگ را همینجا رها کنیم و همه چیز از صفر شروع شود. پیشنهاد دیگر این است که لیگ را با همین ۲۱ بازی به فصل بعد منتقل کنیم تا قهرمان مشخص شود پیشنهاد سوم هم برگزاری ادامه مسابقات است.

نصیرزاده با تاکید بر اینکه هنوز تصمیم جدیدی گرفته نشده است وهرکسی برای برگزاری مسابقات تاریخی را بگوید در واقع پیشگویی کرده است چون چیزی مشخص نیست، خاطرنشان کرد: هر لحظه ممکن است اتفاقی رخ بدهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید