نصرتی: از علی دایی معذرت می‌خواهم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد نصرتی مدافع سابق تیم پرسپولیس گفت: من بعد از بازی با عربستان از اخراج آقای دایی خوشحال نشدم و منافع ملی وجود داشت. یک بار که من دعوت نشدم، ناراحت بودم و این به گوش علی آقا رسید.

محمد نصرتی افزود: بعد از آن با آقای غلامپور و افاضلی صحبت کردیم و گفتند با آقای دایی تماس بگیر و من هم زنگ زدم و عذرخواهی کردم و گفتم که اگر من ناراحت شدم به خاطر این بود که می‌خواستم بازی کنم اما باز هم قبول نکردند.

مدافع سابق تیم‌ پرسپولیس با اشاره به دوره سرمربیگری علی دایی و عدم دعوت از او تصریح کرد: زمان آقای دایی اتفاقاتی افتاد که من دعوت نشدم. آن موقع من لژیونر بودم و در النصر امارات بازی می‌کردم. اما یک نفر مثل کی‌روش تمام لژیونرها را حتی از لیگ یک و دو دعوت می‌کند و به آن‌ها علاقه دارد و یک نفر هم مثل آقای دایی علاقه ای به لژیونرها ندارد که همه این‌ها سلیقه ای هستند.

وی اضافه کرد: مثلا در بازی با امارات که بازی در ورزشگاه خود تیم النصر برگزار می‌شد، من انتظار داشتم که به تیم ملی دعوت شوم اما این اتفاق رخ نداد و حتی مهرزاد هم بازی نکرد. بازی رفت مقابل عربستان کعبی محروم بود و ستار زارع هم نبود، من توقع داشتم بازی کنم اما حتی به لیست هم من را دعوت نکردند و مرحوم مجید غلام‌نژاد را دعوت کرد.

نصرتی درباره فنی تیم ملی در آن دوران عنوان کرد: نظر شخصی من این است که تیم خیلی خوب نبود. در بحث فنی خود آقای دایی بودند و البته حاشیه هم وجود داشت.

وی در مورد اینکه در لیگ برتر برخی موافق نیستند تا در صورت تعطیلی بازی‌ها، پرسپولیس به‌عنوان قهرمان معرفی شود، تأکید کرد: مگر فقط بحث قهرمانی مطرح است؟ در بالای جدول طبیعتاً پرسپولیس شرایط خوبی دارد و شانس اول قهرمانی است.

نصرتی ابرازکرد: این مسائل یک چالش بزرگ است و فدراسیون هم از برگزار نکردن بازی‌ها ترس دارد، چون باید این چیزها روشن شود. به همین دلیل برگزاری بازی‌ها بهترین تصمیم است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید