نشست خبری پیش از بازی سرمربی فولاد

جواد نکونام سرمربی فولاد در نشست خبری پیش از بازی فینال جام حذفی برابر استقلال که فردا برگزار می‌شود، گفت: اول از همه روز خبرنگار را به همه زحمت کشان ورزش تبریک می‌گویم. می‌دانیم که با چه تیمی‌بازی داریم. تیمی‌که مهره‌‌‌های زیاد و بازیکنان کلیدی و تأثیر گذاری در اختیار دارد. آنها تیم قابل احترامی‌هستند و سعی می‌کنند فوتبال را از زمین خودشان بازی کنند تا بازیشان شکل گرفته و به دروازه حریف نزدیک شوند. گرچه زمان زیادی نداشتیم تا روی برنامه‌‌‌های آنها تمرین کنیم ولی توانستیم با بچه‌ها صحبت‌‌‌های لازم را انجام دهیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

او گفت: تیم استقلال همیشه بزرگ است و تیمی‌است که هر سال برای قهرمانی و کسب سهمیه می‌جنگد و این شرایط ما را کمی‌سخت کرده است. تیم ما نشان داده بازی هایی که در اندازه خودمان ظاهر شده ایم و هر کدام از بازیکنانمان بهترین عملکردشان را داشته اند. توانستیم هر تیمی‌را شکست دهیم و نتایج و بازی‌‌‌های قابل قبولی را انجام دادیم. این بازی‌ها در لیگ و جام حذفی ادامه داشت.

وی ادامه داد: خوشحالم از اینکه تیم ما توانسته است در فینال جام حذفی حضور داشته باشد. جایی که خیلی از تیم‌ها برای کسب هر دو جام برنامه ریزی کرده بودند، الان در این نقطه نیستند. این نشان می‌دهد که فوتبال همه اش هزینه کردن نیست. اینکه شما بازیکن‌‌‌های تاپ داشته باشید خیلی کمک می‌کند ولی جاهایی هم هست که شما به این نیاز دارید که تیمتان و باشگاه همگی در کنار هم برای رسیدن به موفقیت کنار هم باشند. فکر می‌کنم تیم ما متشکل از کادر، بازیکنان، مدیریت باشگاه، هیئت مدیره  در این 3 سال، این کار را به نحو احسن انجام داده است و خیلی به ما کمک کرده اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید