نشست خبری سرمربی سپاهان محرم نوید کیا

محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن در لیگ برتر اینطور حرف هایش را آغاز کرد: فکر می‌کنم حرف هایم تکراری باشد؛ چون نیم فصل اول هم همین حرف‌ها را گفته ام. تجربه سال‌ها بازی در دربی اصفهان را دارم، یکی از زیباترین و جذاب‌ترین دربی‌های کشور بازی سپاهان و ذوب‌آهن است و هواداران از آن لذت برده‌اند. امیدوارم فردا هم همینطور باشد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به جریان فنی بازی و پیش بینی اش از آن بیان کرد: فردا بازی پیچیده‌ای است؛ چون ما برای موقعیت خودمان و رسیدن به صدر رقابت می‌کنیم و ذوب‌آهن برای بهبود شرایط در انتهای جدول بازی می‌کند و به خاطر همین یک رقابت سنگین خواهد بود.

وی سپس با اشاره به جایگاه ذوب آهن اضافه کرد: منطقی بگویم، ذوب‌آهن به لحاظ شخصیتی و فوتبالی جایگاهش درست نیست. ذوب‌آهن نتایج لازم را نگرفته است، فوتبال خوبی ارائه می‌کند و قطعا می‌تواند برای ما مشکل‌ساز باشد. فکر می‌کنم مساوی به درد هیچ تیمی‌نمی‌خورد. به خاطر همین می‌گویم بازی سنگینی است و ممکن است برای هر دو طرف بازی خطرناکی باشد و یکی از تیم‌ها آرزوهایش را از دست بدهد. باید هر دو تیم باهوش و منطقی بازی و سعی کنند به اهدافی که دارند، برسند. امیدوارم بازی خوبی باشد و هواداران از بازی لذت ببرند.

01626648

تبلیغات

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید