نشست خبری سرمربی استقلال پیش از بازی با سپاهان

 مجیدی در نشست خبری پیش از بازی استقلال مقابل سپاهان اصفهان در هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر فوتبال گفت: بازی بسیار سختی با سپاهان داریم چون حریف در کورس قهرمانی است بازی حساسی داریم و امیدوارم فوتبال خوبی از دو تیم ببینیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران درباره احتمال حضور بازیکنان نیمکت نشین در ترکیب این تیم افزود: وقتی پرسپولیس و سپاهان تا هفته آخر در کورس هستند قطعاً مدیران این دو باشگاه خیلی زحمت کشیدند تا به اینجا رسیدند. من به بازیکنانم گفتم قهرمانی ارزش ندارد که شرافتمان را زیر سوال ببریم. فردا با تمام قوا بازی می‌کنیم و پیشاپیش به قهرمان لیگ تبریک می‌گوئیم و امیدوارم که یک فوتبال زیبا از استقلال -سپاهان و پرسپولیس -پیکان ببینیم.

وی درباره واکنش منفی هواداران احساسی فوتبال تصریح گرد: قهرمانی حتی اگر برای تیم رقیب باشد اینقدر ارزش ندارد که شرافت مان را زیر سوال ببریم. از بازیکنان خودمان خواستم تا بهترین عملکرد را داشته باشند. اینجا به هواداران خودمان قول می‌دهم که بازی خوبی مقابل سپاهان انجام دهیم.

او درباره استفاده از بازیکنان جوان تیم افزود: بازیکنانی نظیر متین کریم زاده، سینا خادم پور و سران خاقانی جوانان خیلی خوبی هستند. هر وقت فرصت شود از آنها استفاده می‌کنیم. به باشگاه اعلام کردم تمام جوان‌ها را برای فصل بعد می‌خواهم.همچنین درباره مصدومان و محرومان تیم استقلال خاطرنشان کرد: احمد موسوی را نداریم. بابک مرادی هم به دلیل کارت قرمز و رشید مظاهری را در اختیار نداریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید