نساجی مازندران آغاز کننده شکایت بازی از داوری در هفته دهم

پس از تساوی یک بر یک نساجی مازندران برابر آلومینیوم اراک، ساکت الهامی سرمربی نساجی  در نشست خبری این دیدار اظهار کرد: شروع خوبی در بازی داشتیم. دنبال این بودیم که هر چه زودتر به آن‌ها گل بزنیم. روند خوبی داشتیم. در نیمه دوم هم صاحب توپ و زمین بودیم اما روی یک غفلت گل خوردیم. با کارشناسان داوری هم صحبت کردم، گفتند پنالتی نبوده و من نمی‌توانم بیشتر از این در این خصوص حرف بزنم. متاسفم که با وجود تلاش بازیکنانم، نتوانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم. تیم برتر بودیم و یک موقعیت نصفه و نیمه هم به تیم اراک ندادیم و امیدوارم ادامه این روند خوب خود را در این ۴ هفته اخیر ادامه دهیم. از کیفیت بازیکنانم راضی هستم و با توجه به شرایط زمین عملکرد خوبی داشتیم.

وی ادامه داد: در خصوص داوری، باشگاه کارهای لازم را انجام می‌دهد. صحنه مشکوکی در محوطه جریمه رخ داد اما به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم و از طرق مراجع مربوطه پیگیری خواهیم کرد.

الهامی در خصوص این که در مقطعی از بازی خطیبی به دروازه‌بانش دستور داد که خودش را روی زمین بیاندازد، تصریح کرد: هیچ کجای دنیا مرسوم نیست که داور پنالتی گرفته و دروازه‌بان حریف تا وسط زمین آمده و پایش را گرفته و سپس تعویضی انجام می‌دهند که همان بازیکن پنالتی را بزند. این در شان فوتبال ایران نیست. ما کاری نمی‌توانیم بکنیم، ما زحمت می‌کشیم و این تلاش ما با اتفاقاتی که در داوری و در این زمین می‌افتد، زحمات ما هدر دهد.

او در پایان گفت: ما دوست داریم که هواداران نساجی مازندران حداقل در تمرینات ما حضور داشته باشند اما ما دو روز دیگر باید به سیرجان برویم و بعد از آن در سرچشمه با مس رفسنجان بازی داریم. اگر بتوانیم زمان ریکاوری را درست کنیم، خوب است که یک جلسه تمرین در همین زمین داشته باشیم و هواداران هم از نزدیک شاهد آن باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید