نتایج دیدارهای لیگ کنفرانس اروپا

در لیگ کنفرانس اروپا و در نخستین بازی پنجشنبه شب و از ساعت ۲۱:۱۵ تیم‌‌‌های فاینورد و اسلاویا پراگ رو در روی هم صف آرایی کردند که این دیدار در پایان با تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید.

علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی فاینورد که پیش از این در ۱۰ مسابقه لیگ کنفرانس اروپا ۴ گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده بود در تقابل با اسلاویا پراگ جمهوری چک از دقیقه ۷۷ وارد زمین شد که در مدت زمان حضور خود در زمین نتوانست کار خاصی انجام بدهد. در این بازی لوئیز سینیسترا در دقیقه ۱۰، مارکوس سنسی در دقیقه ۷۴ و اورکان کوکجو در دقیقه ۸۶ برای میزبان گلزنی کردند و پیتر اولینیکا در دقیقه ۴۱، ییراسو در دقیقه ۶۷ و ابراهیم بنجامین در دقیقه ۵+۹۰ نیز گل‌های اسلاویا پراگ را به ثمر رساندند.

در دیگر دیدارهای برگزار شده و از ساعت ۲۳:۳۰ سه دیدار به صورت همزمان برگزار شد که طی آن مارسی با نتیجه ۲ بر یک برابر پائوک به پیروزی رسید. در این بازی و در وقت‌‌‌های اضافه گرسون با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا مارسی ثانیه‌‌‌های پایانی را با یک بازیکن کمتر ادامه دهد. جدال تیم‌‌‌های بوده و آاس رم نیز با شکست ۲ بر یک نماینده ایتالیا همراه بود. این بازی تا دقیقه ۸۹ با تساوی یک بر یک دنبال می‌شد اما در این لحظه وتلسن دومین گل بوده را به ثمر رساند تا رمی‌ها شکست تلخی را تجربه کنند. در آخرین بازی دیشب لیگ کنفرانس اروپا نیز تیم‌‌‌های لسترسیتی و آیندهوون به تساوی بدون گل رضایت دادند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید