نامداری: تیم الهلال با اختلاف بهترین تیم آسیا است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اشکان نامداری مربی گلرهای تیم فوتبال شهرخودرو گفت: تیم الهلال با اختلاف بهترین تیم آسیا است. این تیم سه دوره قهرمان و ۴ دوره نایب قهرمان آسیا شده است و به راحتی نمی‌توان این تیم را شکست داد.

اشکان نامداری اظهار کرد: البته شایعاتی در مورد کرونا گرفتن بازیکنان این تیم هم مطرح است و نمی‌دانیم وضعیت مسابقه امشب چگونه خواهد بود اما الهلال در هر شرایطی تیم بزرگی است.

وی در خصوص غیبت رحمتی درون دروازه شهرخودرو و استفاده از بازیکنان جوان گفت: من از ۴ سال گذشته ۳ سال را در کنار رحمتی به عنوان مربی حضور داشتم. شناخت خیلی کاملی از وضعیت بدنی او دارم.

نامداری افزود: او خیلی تلاش کرد که بتواند به شرایط ایده آل برسد ولی متاسفانه زانوی او مشکل و درد داشت و ما هم با جمع بندی صورت گرفته صلاح دیدیم که به میدان نرود در مجموع سعی کردیم به سمتی برویم که در لیگ آینده و حتی سالهای آینده به دنبال آن هستیم.

وی تاکید کرد: در دیدار امشب هم رحمتی بازی نخواهد کرد ولی امیدواریم این نفراتی که در اختیار داریم آبدیده شده و برای مسابقات لیگ که روی آن برنامه ریزی کرده ایم برای شهرخودرو عملکرد خوبی داشته باشند.

مربی گلرهای تیم فوتبال شهرخودرو خاطرنشان کرد: محمد جواد کیا ۱۸ ساله است و آینده رونی دارد. شاید او ۱۲ تا ۱۵ سال بتواند در تیمی‌مثل شهرخودرو بازی کند. متین صفاییان هم چنین شرایطی را دارد و ما بعد از صحبت با خود مهدی رحمتی تصمیم گرفتیم از بازیکنان جوان مثل کیا و صفاییان استفاده کنیم.

نامداری یادآورشد: بعد از یک لیگ طولانی و خسته کننده که ۱۶ ماه بازیکنان پیوسته تمرین کردند وارد این بازی‌ها شدیم. همانطور که می‌دانید ما با پنجره بسته نقل و انتقالات وارد این بازی‌ها شدیم و البته با بازیکنان پرتعداد اما در مقابل تیم‌های دیگر با بازیکنان جدید و قدیم خود در این مسابقات شرکت کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید