نامجو مطلق: ما می‌توانیم دربی خوبی با پرسپولیس داشته باشیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مجید نامجو مطلق مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص دیدار فینال گفت: تراکتور تیم خوب و پرستاره‌ای است و ما بازی سختی داریم. ما در این بازی ۱۲۰ دقیقه بازی کردیم و باید یک ریکاوری خوبی داشته باشیم. آن بازی خیلی سخت است اما می‌خواهیم در شهر مقدس مشهد قهرمانی را کسب کنیم.

مجید نامجو مطلق در خصوص داوری بازی اظهار کرد: فکر می‌کنم او تمرکز لازم را نداشت به خصوص در صحنه‌ای که گل تساوی پرسپولیس رقم خورد. من برای حیدری احترام زیادی قائلم ولی معتقدم او می‌تواسنت تمرکز کافی در برخی صحنه‌ها داشته باشد.

وی در خصوص برگزاری احتمالی سوپرجام بین استقلال و پرسپولیس گفت: قطعا همینطور است. ما می‌توانیم دربی خوبی با پرسپولیس داشته باشیم. البته ما در آسیا هم حضور داریم ولی با وجود اینکه حتی یک روز هم استراحت نداریم به دنبال حفظ اعتبار فوتبال ایران هستیم.

وی درخصوص دربی ابراز کرد: قبل از هر چیز برد را به هواداران تبریک می‌گویم چون جای آنها واقعا خالی بود. در نیمه اول بازی خیلی خوبی کردیم و تیم برتر میدان بودیم و ۳ موقعیت گل هم داشتیم اما فقط با یک گل از زمین بیرون رفتیم.

مربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: در نیمه دوم در شرایطی که تیم ما ۱۰ نفره بود و فرشید اسماعیلی به دلیل مصدومیت از زمین بیرون رفته بود گل تساوی را دریافت کردیم.

نامجو مطلق تاکید کرد: ما می‌دانستیم گلر خوبی مثل حسینی داریم و به همین دلیل نگرانی نداشتیم. خوشحالیم که بعد از نایب قهرمانی در جام حذفی به فینال رفتیم. امیدوارم امسال یک جام به هواداران بدهیم.

وی ادامه داد: بعد از این اتفاق بازی متعادل شد و بازیکنان احتیاط کردند اما روی غفلت گل دوم را دریافت کردیم اما بچه‌های ما با غیرت به بازی برگشتند و در وقت تلف شده گل مساوی را زدیم.

نامجو مطلق خاطرنشان کرد: ما در این دیدار ۳ هافبک تیممان را به دلیل مصدومیت تعویض کردیم و دستمان خالی شد اما از اینکه بازی به پنالتی کشیده شد خیلی نگران نبودیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید