نامجومطلق: همه مدعیان برای قهرمانی در لیگ برتر شانس دارند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مجید نامجومطلق مربی تیم فوتبال استقلال تهران در ارتباط با بحث تعطیلی قطعی لیگ برتر و اینکه پرسپولیسی‌ها معتقدند باید این تیم را به‌عنوان قهرمان معرفی کنند،گفت: در حال حاضر تیم ما ۱۰ بازی تا پایان لیگ فرصت دارد تا امتیازهای لازم را کسب کند.

مجید نامجومطلق اظهار کرد: اگر یک بازی عقب افتاده را ببریم، اختلاف امتیازمان با تیم صدرنشین ۸ امتیاز خواهد شد و جبران این امتیاز در ۹ بازی اصلا غیر ممکن نیست.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه در حال حاضر ریشه‌کن شدن این بیماری و سلامتی مردم از هر چیزی مهمتر است و فوتبال همیشه وجود دارد، افزود: فعلا که هیچ‌کدام از لیگ‌های دنیا تصمیم خاصی نگرفته‌اند و احتمال ادامه بازی‌ها هم وجود دارد.

نامجومطلق تصریح کرد: متاسفانه شرایط سخت مردم باعث شده تا خیلی‌ها برای امرار معاش و کسب در آمد از خانه‌هایشان بیرون بیایند؛ این مردم همیشه در سخت‌ترین شرایط کنار دولت بوند ولی حالا این دولت است که باید در این وضعیت سخت از مردم حمایت کنند.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به اینکه متاسفانه نزدیک به سه ماه است که شرایط سختی را تجربه می‌کنیم و فکر می‌کنم در حال حاضر حفظ سلامتی مردم از هر چیزی مهمتر باشد، ادامه داد: امیدوارم این دولت در این شرایط سخت به مردم ثابت کند که یک دولت خدمت‌گزار است.

نامجومطلق یادآورشد:ما هم مثل همه تیم‌ها از تمرینات تیمی‌دور هستیم ولی بازیکنان تمرینات انفرادی را انجام می‌دهند، فعلا منتظر هستیم تا ببینیم چه شرایطی ایجاد خواهد شد و چه تصمیمی‌در مورد ادامه بازی‌ها گرفته می‌شود.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران در پایان خاطرنشان کرد: من بسیار معتقد هستم که در حال حاضر همه مدعیان برای قهرمانی در لیگ برتر شانس دارند و این منطقی نیست که اگر لیگ نیمه‌کاره باقی ماند قهرمان را معرفی کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید