نامجومطلق: به خاطر نام بزرگ استقلال خودم را قربانی کردم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- استقلال تیم بزرگی است.مجید نامجومطلق سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به اینکه چه برنامه ای برای ریکاوری بازیکنان در نظر گرفتید؟گفت: قرار است بچه‌‌‌های تیم را به ۲ قسمت تبدیل کنم تا خستگی از تن آنها بیرون برود.کار سختی داریم و امیدوارم با تلاش اعضای کادر فنی و صالح مصطفوی و همینطور بقیه اعضا که به ما کمک می‌کنند آماده و مهیای بازی آینده شویم.

مجید نامجومطلق با بیان اینکه ما بعضی وقت‌ها تا ساعت ۵ بامداد کار می‌کنیم تا نسبت به رقبا و تیم خودمان شناخت پیدا کنیم و شرمنده هواداران استقلال نشویم، اظهار کرد: اما بدانید فقط به خاطر نام بزرگ استقلال خودم را قربانی کردم تا این تیم ضربه نخورد.

وی تصریح کرد: من با توکل به خدا وارد مسابقات شدم چون می‌خواستم به تیمم ادای دین کنم. من با استقلال خاطرات زیادی دارم و ستاره دومی‌که روی پیراهن این تیم حک شده در سالی به دست آمد که خود ما در آن بازی می‌کردیم.

نامجومطلق افزود: خدا را شکر می‌کنم که باشگاه هم کمک کرد، بازیکنانی هم که مصدوم بودند خودشان را با تلاش کادر پزشکی رساندند و قطعا اگر پنجره ما بسته نبود شاید در کل مسابقات وضعیت ما فرق می‌کرد. با این وضعیت ممنون خداوند بزرگ هستم که در این راه دست ما را گرفت اما اجازه بدهید بعد از پایان مسابقات در مورد اینگونه موارد صحبت کنم.

استقلال نامجومطلق در پاسخ به اینکه چه صحبتی با هواداران استقلال دارید؟ گفت: درست است آنها کنار ما نیستند ولی در هر صورت دعای خیر آنها با ما است. امیدوارم با نتایجی که کسب می‌کنیم آنها خوشحال شوند ولی یک تشکر ویژه از بازیکنان استقلال دارم که با تمام وجودشان کار کردند. آنها منظم و با انگیزه در اینجا حضور دارند و این مساله موجب دلگرمی‌ما می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید