نامجومطلق: برای صعود به لیگ قهرمانان آسیا امیدوار هستیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مجید نامجومطلق مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه آیا استقلال به نایب قهرمانی و صعود به لیگ قهرمانان آسیا امیدوار است یا خیر گفت: قطعا شرایط ما بهتر است.

مجید نامجومطلق اظهار کرد: ما با تفاضل گل دوم هستیم، تراکتور هفته آخر با فولادی بازی دارد که به دنبال سهمیه است. اگر ما در بازی هفته آینده برنده شویم دیگر نیازی به هیچ نتیجه‌ای نداریم.

وی با تاکید بر اینکه فشردگی بازی‌ها روی تیم تاثیر گذاشته است گفت: این موضوع طبیعی بود و بدن بازیکنان خسته بود اما بیشتر از اینکه بدنی مشکل داشته باشیم نوع بازی پیکان کار ما را سخت کرد.

نامجومطلق با اشاره به اینکه ما به راحتی نمی‌تواستیم پشت دفاع پیکان صاحب توپ شویم چون تراکم زیادی به وجود آورده ‌بودند، تصریح کرد: آنها با ۶ بازیکن دفاع می‌کردند و این کار ما را مشکل کرده بود.

او درباره دیدار تیم‌های پیکان و استقلال اظهار داشت: ما به دشواری این بازی واقف بودیم و می‌دانستیم پیکان به امتیاز این بازی نیاز دارد. پیش بینی کرده بودیم که پیکان مقابل ما دفاع خواهد کرد.

مربی تیم فوتبال استقلال ابراز کرد: دیدار تیم‌های پیکان و استقلال اظهار داشت: ما به دشواری این بازی واقف بودیم و می‌دانستیم پیکان به امتیاز این بازی نیاز دارد. پیش بینی کرده بودیم که پیکان مقابل ما دفاع خواهد کرد.

وی ادامه داد:بازیکنان ما تلاش خود را کردند با وجود اینکه فاصله بازی‌ها کم است و همین موضوع روی کیفیت تیم تاثیر داشت اما بچه‌ها زحمت خود را کشیدند. پیکان ۵ بازی نباخته بود و به هر حال این یک امتیاز هم در هفته اخر می‌تواند به ما کمک کند.

نامجومطلق افزود: بعد از گل حمله کردیم و گل زدیم و در نیمه دوم برای قطعی کردن نایب قهرمانی حمله کردیم ولی از موقعیت‌ها استفاده نکردیم. در شرایط فعلی در آخرین بازی محکوم به برد هستیم و ان شاا‌الله به هدفمان می‌رسیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید