نامجومطلق: با شندیدن بسته شدن پنجره نقل و انتقالات سرگیجه گرفتم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مجید نامجومطلق سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال گفت: ما امیدوار بودیم در این وضعیت سخت از بازیکنان جدید استفاده کنیم که متاسفانه این امکان به دلیل بسته شدن پنجره نقل و انتقالات استقلال وجود ندارد.

مجید نامجومطلق افزود: این اتفاق وضعیت استقلال را سخت‌تر خواهد کرد و بعد از شنیدن این خبر واقعا سرگیجه گرفتم. ما با این وضعیت باید در آسیا مقابل تیم‌های ثروتمندی قرار بگیریم که تا دندان مسلح هستند و با این شرایط رقابت بسیار سخت خواهد شد.

وی در خصوص بحث بازگشت استراماچونی به استقلال خاطرنشان کرد: هواداران خاطرات خوبی از این مربی در ذهن دارند. اگر هدف باشگاه بازگرداندن استراماچونی است، پس امیدوارم این اتفاق رخ دهد. من همیشه آرزو دارم استقلال در بهترین وضعیت قرار بگیرد.

نامجومطلق در قسمت دیگری از حرف‌هایش خاطرنشان کرد: من و همکارانم که در این وضعیت سخت کنار استقلال هستیم، حسن نیت خودمان را نشان دادیم و حتی ممکن است در این وضعیت قربانی شویم، با این شرایط حداقل انتظار من از مسئولان استقلال این است که بازیکنان فصل گذشته را حفظ کند نه اینکه نفر به نفر شاهد جدایی بازیکنان باشیم.

وی ادامه داد: ما زمان بسیار کمی‌در اختیار داریم اما متاسفانه شرایط خوب نیست. ما به خاطر استقلال ریسک بزرگی انجام دادیم ولی اگر قرار باشد حتی یک بازیکن هم جدا شود، کار ما غیرممکن خواهد شد و من نمی‌پذیرم که با این شرایط کار کنم. من به باشگاه این اولتیماتوم را دادم که حتی اگر یک بازیکن هم جدا شود، دیگر نمی‌توانم در استقلال کار کنم و این شرایط غیرقابل‌ تحمل خواهد شد.

نامجومطلق گفت: در این شرایط حتی باشگاه هم با من صحبت کرد که در وضعیت فعلی و با توجه به اینکه تیم سرمربی ندارد، هدایت تیم را بر عهده بگیرم ولی قبول نکردم. در نهایت چند روز پیش بود که دوباره با من صحبت کردند ولی باز هم جوابم منفی بود و البته گفتم اگر قرار است برگردم، این اتفاق باید با نظر و اعلام رسمی‌مجیدی باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید