ناظم الشریعه: لیگ برتر فوتسال ایران باید پویا و با کیفیت برگزار شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: در شرایط کنونی کار برای تیم ملی بسیار سخت شده، امیدوارم تکلیف جام ملت‌ها مشخص شود تا ما بدانیم چه کاری برای تیم ملی باید انجام دهیم.

سیدمحمد ناظم الشریعه افزود: کشور کویت در حالی درخواست میزبانی جام ملت‌ها را داده که از حضور در تورنمنت ایران انصراف داد این موضوع برای من بسیار عجیب و کمیته فوتسال باید پیگیری کند که چرا از حضور در تورنمنت کیش انصراف دادند.

سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص سبک برگزاری مسابقات لیگ برتر در دو گروه هفت تیمی‌گفت: هیچکدام از ستادهای مبارزه با کرونا در سطح استان‌ها با برگزاری مسابقات به صورت مجتمع موافقت نکردند، اما به خوبی می‌دانم با برگزاری به این شیوع هزینه‌های باشگاه‌ها زیاد می‌‌شود اما چاره‌‌ای نداریم.

ناظم الشریعه ادامه داد: این شیوع برگزاری ( دو گروه هفت تیمی) بهترین کار ممکن در شرایط کنونی است و امیدوارم هرچه سریعتر لیگ‌ برتر آغاز شود تا بار دیگر شاهد رونق رشته فوتسال در کشور باشیم و بازیکنان تیم ملی نیز در شرایط تمرین و بازی قرار بگیرند.

وی یادآورشد: در حال حاضر نیز منتظر خواهیم بود تا ببینیم طی دو هفته آینده تمرینات باشگاه‌ها آغاز می‌شود با خیر؟ در صورتی که این اتفاق رقم نخورد اردوی برای بازیکنان تیم ملی برگزار خواهیم کرد در غیر اینصورت بازیکنان باید در اختیار باشگاه‌های خود باشند.

او تصریح کرد: در خصوص بازی‌های دوستانه باید بگویم سه دعوتنامه داریم که با توجه به مشخص نبودن تاریخ دقیق شروع لیگ برتر و جام ملت‌‌‌های آسیا نمی‌‌توانیم تصمیم نهایی بگیریم و فکر می‌کنم طی روزهای آینده تکلیف جام ملت‌ها مشخص شود.

ناظم الشریعه خاطرنشان کرد: لیگ برتر فوتسال ایران باید پویا و با کیفیت برگزار شود چون ایران یکی از قدرت‌‌‌های فوتسال جهان است، این موضوع زمانی عملی می‌شود که تمامی‌باشگاه‌های لیگ برتری از شرایط خوبی از نظر اقتصادی و زیرساخت لازم برخوردار باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید