ناظم الشریعه: جوانگرایی که به سن نیست و تعریف دیگری دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در مورد تعریفش از جوانگرایی در تیم ملی گفت: ما می‌توانیم از جوانانی در تیم ملی استفاده کنیم که در تیم‌‌‌های لیگ برتری به بازی گرفته شوند. جوانگرایی که به سن نیست.

سیدمحمد ناظم الشریعه اظهار کرد: به این است که یک بازیکن در تیم باشگاهی خودش به بازی گرفته شود و به پختگی برسد تا تیم ملی هم بتواند از آن استفاده کند.

او خاطرنشان کرد: بازیکنان باتجربه ما جزو بهترین‌‌‌های دنیا هستند و قطعا از آنها استفاده خواهیم کرد. تلاش ما این است که بتوانیم تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه را برای تیم ملی در نظر بگیریم و تیم را به بهترین شکل ممکن برای جام ملت‌‌‌های آسیا آماده کنیم.

وی با اشاره به برگزاری اردوی آماده سازی و دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال ایران در راه جام ملت‌‌‌های آسیا گفت: بعد از مدتها توانستیم یک بازی تدارکاتی خوب برای تیم ملی داشته باشیم.

ناظم الشریعه در مورد لیست نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی گفت: در این راستا نکاتی را در نظر داشتیم که یکی از آنها برهم نخوردن نظم تمرینات تیم هایی مثل گیتی پسند، مس سونگون و … بود. اینها تیم هایی هستند که بازیکنان زیادی دارند. باید کاری کنیم که آسیب نبینند.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران خاطرنشان کرد: بازیکنانی که به اردو دعوت شده اند باید در بازی تدارکاتی خودشان را نشان دهند تا دیدگاه مثبت ما نسبت به آنها ادامه داشته باشد. فکر می‌کنم قبل از جام ملت‌‌‌های آسیا این تنها دیدار تدارکاتی ماست و باید بهترین استفاده را از آن ببریم.

ناظم الشریعه ادامه داد: برای اولین بار فدراسیون شرایطی را فراهم کرد که بتوانیم بازی تدارکاتی مهمی‌را برای آماده کردن تیم ملی انجام دهیم. به همین خاطر سعی کردیم از میان بازیکنانی که در یک سال گذشته به اردوی دعوت می‌شدند بهترین‌ها را انتخاب کنیم. البته اولویت ما میدان دادن به جوانان است تا بتوانیم با این بازیکنان تیم ملی بعدی قدرتمندی را برای ایران آماده کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید