ناصحی: بزرگ‌ترین اشتباه زندگی‌ام نرفتن به استقلال و پرسپولیس بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا ناصحی بازیکن اسبق شهر خودرو در پاسخ به اینکه از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشتی اما نرفتی؛ چرا؟ گفت: شاید بزرگ‌ترین اشتباه زندگی‌ام همین اتفاق بود. من با امیررضا واعظی آشتیانی مدیرعامل وقت استقلال جلسه‌ای برگزار کردم و با حبیب کاشانی حرف زدم اما به سپاهانی رفتم که در پست من ۲ بازیکن ملی‌پوش داشت.

رضا ناصحی افزود: احسان حاج صفی و هاشم بیک‌زاده رقیبان من محسوب می‌شدند. در آن برهه امیر قلعه‌نویی هدایت سپاهان را بر عهده داشت و می‌خواست تیمی‌رویایی بسازد و برای همین ستاره‌های تمام تیم‌ها را جمع کرد تا تیم‌های دیگر تضعیف شوند و در پایان به راحتی مقام قهرمانی را به دست آورد.

ناصحی ادامه داد: در نیم فصل به نفت تهران رفتم و این تیم را در لیگ برتر حفظ کردیم. فصل بعد دوباره به سپاهان برگشتم و با توجه به اینکه کمتر بازی می‌کردم راهی آلومینیوم اراک شدم. تیم بعدی‌ام سایپا بود و وقتی پدیده یا همان شهر خودرو به لیگ برتر آمد به این تیم رفتم.

وی در پاسخ به اینکه فوتبال را از کجا شروع کردی؟ ادامه داد: فوتبال را از تیم فرش‌آرا شروع کردم و بعد به جوانان ابومسلم رفتم. عملکرد خوبم باعث شد به تیم‌ بزرگسالان راه پیدا کنم، اما این موضوع راحت نبود و کار سختی برای رسیدن به هدفی که داشتم پیش رویم بود.

او افزود: آن روزها مثل حالا نبود که جوان‌ها راحت بازی کنند، آرزوی ما حتی این بود که در بازی تمرینی فرصت حضور در زمین را پیدا کنیم. من زمانی به بزرگسالان رفتم که «محمود یاوری» سرمربی بود و بعد از آن «فیروز کریمی» آمد. این ۲ مربی که برایشان احترام و ارزش زیادی قائل هستم به جوان‌ها کمتر میدان می‌دادند.

ناصحی یادآورشد: در زمان یاوری فرصت حضور در میدان را پیدا نکردم اما فیروز کریمی‌۲ بازی به عنوان بازیکن ذخیره به زمین فرستاد. الان وقتی به گذشته بر می‌گردم متوجه می‌شوم سخت‌گیری‌های این ۲ نفر خیلی به پیشرفت من کمک کرد. من خاطره‌ای هم دارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید