میلیچ: فوتبال بدون هوادار جذابیت چندانی ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- هرویه میلیچ هافبک مدافع کروات تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه همه از کرونا می‌ترسند و باید دید که نهایت چه اتفاقی رخ خواهد داد، گفت: برای من سلامت تمام جامعه فوتبال، مربیان و هواداران در اولویت است.

هرویه میلیچ با بیان اینکه لیگ با تاخیر یک هفته‌ای آغاز خواهد شد اما از دید من این تصمیم خوبی بود چرا یک هفته زمان بیشتری داریم تا خودمان را آماده کنیم، افزود: مسابقات فوتبال در خیلی از کشورها مانند آلمان، اسپانیا، انگلیس و حتی کرواسی آغاز شده است اما شرایط مانند چند ماه پیش نیست و اوضاع متفاوت است.

میلیچ ادامه داد: هر زمان به کشورم رفتم رسانه‌های زیادی نوشتند که من بازنخواهم گشت اما هر بار با قدرت بازگشتم. الان هم تمرکزم روی ادامه بازی‌های استقلال است و الان زمان مناسبی برای صحبت در مورد آینده نیست.

وی ابراز کرد: بازی‌های سختی را پیش رو داریم و باید در این زمانی که باقی مانده خودمان را برای مسابقات سخت آماده کنیم. از طرفی هر چهار یا پنج روز یکبار بازی داریم که این مساله هم تاثیرگذار است و در این شرایط سخت است که بتوانیم بدن‌های خود را در حالت ایده‌آل نگه داریم.

میلیچ ابراز کرد: واقعا دلم بیش از هر چیز برای هواداران تنگ شده است. امیدوارم اوضاع به شکلی رقم بخورد که بتوانیم لیگ را در حضور آنها دنبال کنیم. فوتبال بدون هوادار جذابیت چندانی ندارد و امیدوارم هر چه زودتر بتوانیم در کنار آنها فوتبال بازی کنیم.

هافبک مدافع کروات تیم فوتبال استقلال یادآورشد: زمانی که به ایران آمدم تمرینات به نحوی بود که فکر می‌کردم خود را برای شروع فصل جدید آماده می‌کنیم اما الان ۹ بازی تا پایان لیگ داریم و امیدوارم تا شروع بازی‌ها به شرایط ایده‌آل برسیم و بتوانیم به هدف‌هایمان از این بازی‌ها دست پیدا کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید