میشو: لیگ باید به پایان برسد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- میشو کریستیچوویچ سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهربا بیان این‌که تمامی‌کشور‌‌‌های دنیا درحال تلاش هستند تا راه حل منطقی برای ادامه مسابقات پیدا کنند، گفت: ضرر عظیمی‌به سرمایه فوتبال وارد شده اما باز هم سلامت جامعه و مردم اولویت همه کشورها است.

میشو کریستیچوویچ افزود: به عقیده من بهتر است این لیگ به پایان برسد و لیگ آینده را با برنامه‌ریزی دقیق و با کیفیت اجرا کنیم نه این‌که این لیگ را جوری ادامه دهیم که کیفیت لیگ بعدی هم پایین بیاید.

کریستیچوویچ با تاکید بر اینکه متاسفانه اکنون باشگاه‌ها، مربیان و بازیکنان در بلاتکلیفی زیادی هستند، اظهار کرد: ما در بهترین شرایط روحی و روانی و تمرینی بودیم و نتایج خیلی خوبی را کسب کردیم که به کمک هوادارن، مدیریت و بازیکنان تیم بوده است.

وی تصریح کرد: قطعا برای بازگشت به مسابقات چهار هفته نیاز به بدنسازی داریم و باتوجه به این‌که زمان بین مسابقات کوتاه می‌شود، بدنسازی باکیفیتی نیاز است تا بازیکنان دچار آسب دیدگی نشوند.

کریستیچوویچ ادامه داد: زمانی که فدراسیون فوتبال ایران تصمیم به برگزاری مسابقات بگیرد و همچنین شرایط سلامتی و مبحث کرونا به شکل نرمال و طبیعی برگردد و این‌که زمانی که من هم بتوانم از ایران خارج شوم، در خدمت تیم شاهین و در کنار بازیکنانم خواهم بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از راه دور تیمش را زیر نظر دارد؟ ابراز کرد: آمادگی بدنی‌شان به نوع نگرش‌شان وابسته است اما نمی‌توانم بگویم از نظر آمادگی برای شروع مسابقات بازیکنان چقدر به تمرینات انفرادی نیاز دارند چرا که آمادگی آن‌ها در تمرینات تیمی‌شکل می‌گیرد.

لازم به ذکر است؛میشو کریستوویچ به دلیل بیماری کرونا علاقه ای برای بازگشت به ایران ندارد. میشو به مسئولان باشگاه بوشهری اعلام کرده به دلیل ترس از ویروس کرونا فعلا قصدی برای بازگشت به ایران ندارد و می‌گوید این چیزی است که خانواده اش از او خواسته اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید