میداودی: مدیریت قوی و هیئت مدیره اولین گزینه ثبات تیم است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- میلاد میداودی بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه این روزها استقلال چالش مدیریتی دارد، گفت:اولین گزینه برای ثبات یک تیم مدیریت قوی و هیئت مدیره همراه است.

میلاد میداودی اظهار کرد: زمانی که ما بازی می‌کردیم استقلال مدیریت منسجم و قوی داشت که باعث شد ما نتیجه خوبی بگیریم ولی البته ارکان زیادی در این رابطه نقش دارند از بازیکنان تا کادر فنی، اما اصلی‌ترین عامل مدیریت خوب است.

میداودی با اشاره به اینکه اصلا معلوم نشد دلیل استعفای آقای فتح الله زاده و دیگر دوستان چیست؟ چرا می‌آیند و چرا می‌روند؟ ابراز کرد: این نه برای ما نه بازیکنان و نه هواداران واضح و روشن نیست.

وی با تاکید بر اینکه این رفت و آمد‌ها چه دلیلی دارد باید پرسید چه مشکلی دارند، افزود: به نظر من فرهادمجیدی می‌تواند آینده خوبی داشته باشد هم برای خودش و هم برای استقلال و از سمت دیگر می‌تواند در بین بهترین مربیان ایران قرار بگیرد، اما باید شرایط فراهم باشد با دست خالی که نمی‌شود و این شرایط بد مالی کار را سخت می‌کند.

این ورزشکار با بیان اینکه امسال سال خوبی برای فوتبالی‌ها شروع نشد و تحت تاثیر کرونا فوتبال تعطیل شده است، ادامه داد: از روزی که این اتفاق رخ داده است فوتبال در کل دنیا تعطیل شده، اما این تعطیلی در کشور ما اثر بیشتری داشته است، چون تنها دلخوشی ما همین فوتبال بود که آن را هم از دست دادیم.

وی همچنین افزود: خیلی‌ها می‌آیند تا معروف شوند، پول بهتر بگیرند یا خیلی‌ها می‌آیند که به تیم ملی برسند. امثال ماها وقتی می‌گوییم به عشق استقلال آمدیم، من در استقلال اهوازبودم و از خیلی از بازیکنان لیگ برتر معروف‌تر بودم. پول خوبی هم می‌گرفتم و قبل از اینکه به استقلال بیایم بازیکن ملی پوش و دو سال هم ملی پوش بودم.

میداودی ابراز کرد: همه این راه‌ها را رفته بودم و برای عشقم به استقلال آمده بودم. نیم فصلی که در حال جدایی از استقلال بودم، یک پیشنهاد شاید بگویم عجیب و غریب از پرسپولیس داشتم. همان سالی که آقای رویانیان مدیرعامل باشگاه بودند مبلغی که به من گفت را نمی‌توانم بگویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید