میثاقیان: کسب چهار قهرمانی متوالی نشان از شایستگی یک تیم است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال ملوان در مورد قهرمانی پرسپولیس گفت: پرسپولیس واقعا تیم خوبی است و باید به آن‌ها تبریک بگویم، چون کسب چهار قهرمانی متوالی نشان از شایستگی این تیم است.

اکبر میثاقیان درباره اینکه چرا معمولا هدایت تیم‌های در آستانه سقوط را می‌پذیرد، اظهار داشت: من چالش را دوست دارم، برای همین بار‌ها تیم‌هایی را گرفته‌ام که در آستانه سقوط هستند.

میثاقیان تصریح کرد: خیلی کار سختی است و فشار بسیار زیادی را تحمل می‌کنم و هنوز هم هربار برج میلاد را می‌بینم بخاطر آن قولی که سال‌ها پیش داده بودم، می‌ترسم.

وی در ارتباط با ماندن تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در لیگ یک و فرار از سقوط، اظهار داشت: در شرایط سختی سرمربی ملوان شدم، هم در دوران شیوع ویروس کرونا بود و هم تیم را ته جدول تحویل گرفتم.

او با اشاره به اینکه تیمی‌را گرفتم که شرایط خوبی نداشت و امتیاز کمی‌هم داشت، ابراز کرد: به لطف خدا، حمایت مدیران ملوان و زحمات بازیکنان توانستیم تیم را نگه داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان که خود اهل مشهد است، پیرامون شرایط تیم شهرش افزود: شهرخودرو تا حدودی توانسته جای ابومسلم را در قلب مردم مشهد بگیرد و امیدوارم موفق باشد.

وی در ادامه در خصوص شرایطی که تیم ملوان داشت، تصریح کرد: ما در بازی آخر اگر یک گل می‌خوردیم سقوط می‌کردیم و شرایط پرفشاری را سپری کردیم. مردم انزلی عاشق ملوان هستند و امیدوارم موفق باشد، هنوز معلوم نیست سال آینده هم سرمربی این تیم باشم

سرمربی تیم فوتبال ملوان با تاکید بر اینکه هنوز معلوم نیست سال آینده هم سرمربی ملوان باشم، یادآورشد: ملوان همیشه ملوان است، مردم انزلی عاشق این تیم است.

میثاقیان در پایان در ارتباط با وضعیت ذوب‌آهن که سابقه هدایت این تیم و حفظ آن در لیگ برتر را دارد، خاطرنشان کرد: این فصل ملوان را نگه داشتم و پیش از این هم توانستم تیمی‌مثل ذوب‌آهن را نگه دارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید