میثاقیان: برای قهرمانی پرسپولیس باید کارشناسان نظر دهند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اکبر میثاقیان یک فوتبالیست با بیان اینکه درست است پرسپولیس ۱۰ امتیاز بیشتر از سپاهان و تراکتور دارد ولی به هر حال آن تیم‌ها هم می‌گویند ما شانس داریم، گفت: هم پرسپولیس حق دارد، هم این باشگاه‌ها.

اکبر میثاقیان با اشاره به اینکه تیم فوتبال استقلال هم به هر حال برای خود شانس و اقبال قائل است، تصریح کرد: واقعاً تصمیم سختی است اما به نظرم باید بازی‌ها برگزار شود تا حق به حقدار برسد و حقی از کسی ضایع نشود.

میثاقیان در خصوص حواشی اخیراستقلال و حتی بحث از کناره گیری فرهاد مجیدی ابراز کرد: من پیگیر حواشی نبوده‌ام و این چیز‌ها در فوتبال ما زیاد است ما باید منتظر بمانیم لیگ شروع شود چرا که همیشه از این حرف‌ها زده می‌شود.

وی اضافه کرد: اول باید ببینیم چه بلایی سر دنیا می‌آید و این ویروس لعنتی از بین می‌رود یا نه؟ از طرف دیگر باید منتظر باشیم ببینیم فیفا چه می‌گوید.

این ورزشکار با بیان اینکه الان ۱۰ تیم بالای جدول شرایط خوبی دارند و رقابت نزدیک است،ادامه داد: این تصمیم‌گیری را خیلی سخت می‌کند لذا باید کارشناسان نظر بدهند و یک تصمیم سنجیده گرفته شود.

اکبر میثاقیان متولد ۳۱ اردیبهشت ۱۳۳۲ در شهر گنبد کاووس استان گلستان،فوتبال خود را از باشگاه دیهیم تهران و در پست دفاع، آغاز کرد. سپس به استخدام کارخانه گاز بوتان درآمد و در تیم فوتبال این کارخانه به فوتبال خود ادامه داد.

میثاقیان سپس برای زندگی به مشهد رفت و همراه با تیم فوتبال ابومسلم در لیگ تخت جمشید بازی کرد. میثاقیان دو سال سربازی خود را در تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گذراند.
بعد از انقلاب میثاقیان به باشگاه فوتبال استقلال تهران پیوست ولی بعد از ۳ سال بازی برای احیای مجدد ابومسلم به این باشگاه پیوست و تا ۳۷ سالگی در این تیم به فوتبال خود ادامه داد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید