میثاقیان از وضعیت تیم شهرخودرو می‌گوید.

در نشست خبری قبل بازی تیم شهرخودرو مقابل نساجی مازندران در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر، اکبر میثاقیان سرمربی شهرخودرو  اظهار کرد: این پنجمین بازی است که همراه تیم هستم. شهرخودرو تیم پرتنشی بود و تیم ما روز به روز دارد بهتر می‌شود. مطمئنم بازی خوبی خواهیم داشت. حریف ما هم تیم ریشه‌داری است و شهرخودرو تیمی‌است که در این چند سال در جایگاه‌‌‌های عالی بوده است اما به خاطر مشکلاتی که پیش آمد، شرایط مقداری متفاوت شد. ما بازیکنان خوبی داریم و روی‌ آن‌ها خیلی فشار است. ما بازی خوبی به نمایش خواهیم گذاشت. شرایط نساجی فصل گذشته خوب نبود اما با حضور ساکت الهامی‌وضعیت تغییر کرد. با اینکه درباره زمین بازی صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند اما امیدواریم مقابل نساجی پیروز میدان شویم.

او ادامه داد: تنش بین بازیکنان روز به روز کمتر می‌شود. ما در هفته پیش و در بازی مقابل تراکتور می‌توانستیم گل بزنیم اما این اتفاق رخ نداد. ما بهتر خواهیم شد. حق این تیم در  جدول، رتبه هفتم و هشتم است و تلاش می‌کنیم که به این جایگاه برسیم. در فصل‌های گذشته هم شما شاهد بودید که شهرخودرو در رتبه‌های بالاتری حضور داشته است.

میثاقیان درباره مشکلات مالی و اینکه گفته می‌شود مشکلاتی در خصوص سفر تیم به مازندران وجود داشته است، خاطرنشان کرد: چنین مساله‌ای وجود نداشته است. ما با هواپیما به مازندران آمدیم.

سرمربی شهرخودرو درباره محروم و مصدوم تیمش گفت: ما محسن ربیع‌خواه را به علت مصدومیت در اختیار نداریم.

دیدار ۲ تیم نساجی مازندران و شهرخودرو امروز (یک‌شنبه)، ساعت ۱۵ در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر، در ورزشگاه شهدای ساری برگزار می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید