مگنو: باشگاه پارس جنوبی جم مطالباتم را پرداخت نمی‌کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مگنو باتیستا هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم در خصوص وضعیت خانواده خود و شرایط برزیل در مقابله با ویروس کرونا گفت: در برزیل رسانه‌ها فرافکنی می‌کنند و دروغ می‌گویند، این آمارها در برزیل چندان درست نیست.

مگنو باتیستا افزود: برای مثال شخصی در برزیل بر اثر عارضه قلبی فوت می‌کند اما در این شرایط می‌گویند او کرونا گرفته و مرده تا مردم بترسند و رعایت کنند و بیشتر دولت این کار را برای دریافت پول از بنگاه‌های اقتصادی می‌کند و آمار مبتلایان به کرونا در برزیل کمتر از این است.

مگنو در مورد اینکه با توجه به مشکلات پیش آمده بعد از عزیمت به برزیل به ایران باز خواهد گشت گفت: من با باشگاه صحبت کردم و به آنها گفته‌ام که چنانچه می‌خواهند قرارداد من را تمدید کنند من مشکلی نخواهم داشت و به ایران باز خواهم گشت. اگر نه به تیم دیگری خواهم رفت.

هافبک برزیلی پارس جنوبی در خصوص اینکه چرا در ایران پای خود را به تیغ جراحان نمی‌سپارد گفت: می‌توانم در ایران عمل کنم به شرط اینکه خانواده من در ایران باشند تا از من پرستاری و مراقبت کنند.

وی خاطرنشان کرد: اما من اینجا تنها هستم و کسی به من کمک نمی‌کند. اکنون ۶ ماه است که من از همسر و خانواده خود دور هستم و آنها را ندیده‌ام و متاسفانه با توجه به بحران کرونا نیز امکان حضور آنها در ایران نیست.

مگنو ادامه داد: من بارها با مدیران باشگاه صحبت کردم و از آنها خواستم یا به من بلیط بدهند و یا مطالبات من را پرداخت کنند تا من به برزیل بروم و تحت درمان قرار گیرم. در باشگاه آنقدر تعلل کردند تا صاحبخانه من را از خانه بیرون کرد، و من مجبور شدم ۱۰ میلیون پول قرض کنم تا خانه‌ای جدید اجاره کنم.

وی گفت: من بارها با هومن افاضلی سرمربی تیم صحبت کرده‌ام و او به من گفته در باشگاه نه مدیر داریم و نه پول. من هر روز با ایشان صحبت میکنم و تمرینات اختصاصی خود را انجام می‌دهم اما ۳ ماه است کسی در باشگاه جوابی به خواسته من نمی‌دهد و هر هفته می‌گویند هفته بعد مشکل تو را حل خواهیم کرد ولی تاکنون کسی اقدامی‌نکرده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید