مومنی: استقلال به تراکتور نباخت بلکه به خودش باخت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد مومنی پیشکسوت باشگاه استقلال بابیان اینکه استقلال به تراکتور نباخت بلکه به خودش باخت، گفت: استقلال به اتفاقاتی که برایش رقم خورد باخت.

محمد مومنی اظهار کرد: درست است تراکتور در نیمه اول سه گل زد اما اگر در نیمه دوم یک مقدار شانس به استقلالی‌ها رو می‌کرد، شاید بیشتر از این‌ها هم گل می‌زد و به نظر من باشگاه مقصر اصلی این نتیجه و بعد از آن کادرفنی است و ناپختگی هر دو عامل باعث شد که طرفداران ازاین جام محروم شوند.

مومنی ادامه داد: تفاوت مدیر و رهبر در اینجا مشخص می‌شود که مدیر کار می‌کند و همیشه باید کار درست را انجام دهد. به نظر من سعادتمند در این ماجرا خوب تصمیم نگرفت چرا که استقلال به آرامش بیشتر از این نیاز داشت تا بتوان یک جام کسب کند ولی با تصمیم نابخردانه ای که مسئولان باشگاه گرفتند، این جام را از دست دادند و به نوعی خودزنی کردند.

پیشکسوت باشگاه استقلال درخصوص زد و خورد شب گذشته هواداران و بازیکنان استقلال در فرودگاه گفت: زشتی کار در چند قضیه نهفته است. کسانی که واقعیت امر را نمی‌گویند، پشت سر فرهاد مجیدی و بازیکنانی که این همه زحمت کشیده اند، قایم می‌شوند.

مومنی افزود: همین مساله باعث شد طرفداران با بازیکنان درگیر شوند. درست است سرمربی و بازیکنان باید پاسخگو باشند اما آنهایی باید جواب دهند که تصمیمات نابخردانه ای می‌گیرند و بعد می‌روند خودشان را قایم می‌کنند. این مساله به نظر من یک نوع جنگ روانی است که اعضای تیم را با هواداران روبرو کنند.

پیشکسوت باشگاه استقلال اضافه کرد: رفتار سرمربی این تیم در شان و شخصیت مردم آذربایجان نبود. این قهرمانی مبارکشان باشد و در تمریناتشان آرامش وجود خواهد داشت اما سرمربی تیم تراکتور می‌توانست برخوردی بهتر از این داشته باشد و تیمش را به آرامش دعوت کند. برای این که تا به حال قهرمانی ندیده است و می‌خواست خودش را نشان دهد، به هر کاری دست می‌زد که به هدفش برسد.

مومنی همچنین گفت: اعتقادم این است که سعادتمند در این بین خوب تصمیم گیری نکرد. روش‌‌‌های بسیار زشت فوتبال مثل وقت تلف کردن هم در این بازی وجود داشت. بالاخره تیمی‌که بخواهد قهرمان شود در این فوتبال چنین کارهایی هم شاید انجام دهد اما مردم آذربایجان فرهنگ بسیار بالایی دارند و متمدن هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید