مومنی از عملکرد ضعیف بازیکنان استقلال مقابل پاختاکور گله کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد مومنی پیشکسوت باشگاه استقلال با انتقاد از عملکرد آبی‌پوشان مقابل پاختاکور بیان کرد: استقلال همیشه بازی‌های مالکانه خوبی به نمایش می‌گذاشت، اما این موضوع در این مسابقه میسر نشد.

محمد مومنی افزود: بازیکنان پاختاکور ایستا بازی می‌کردند و یک یا دو متر در زمین جابجا می‌شدند که ما همین جابجایی را هم نداشتیم. بازیکنان پاختاکور در کارهای سرعتی هم خیلی خوب بودند و ما را در این بخش آزار دادند.

وی ضمن انتقاد از تاکتیک آبی‌پوشان تصریح کرد:‌ مدافعان، توپ‌ها را رو به جلو ارسال می‌کردند که قائدی روی هوا موفقیتی نداشت. پاختاکور در میانه هر کاری می‌خواست انجام داد. رقیب کاملاً باز بازی می‌کرد و هر کاری می‌خواست، انجام داد.

مومنی اضافه کرد: شگرد پاختاکور موقعیت‌های یک در مقابل یک بود که با فیزیک خوب بازیکنان، از این موضوع نهایت استفاده را کردند. گل استقلال هم روی مهارت انفرادی بازیکنان بود. داور یک پنالتی ما را نگرفت،‌ اما اگر مانند بازی با الاهلی بودیم و صبر و حوصله به خرج می‌دادیم، با همین تیم نیم‌بند می‌توانستیم اتفاقات دیگری رقم بزنیم.

او با بیان اینکه استقلال اگر روی زمین بازی می‌کرد، قطعاً پیروز می‌شد، به تسنیم گفت: حریف با دوندگی زیاد خود در تیم ما شکاف ایجاد می‌کرد که از لحاظ روانی به ما فشار آورد. وقتی بازیکنی حمله می‌کند و پشت مدافع اول خالی باشد، بازیکن در این شرایط می‌شکند و این اتفاق هم افتاد. ما در ارتباط میان بازیکنان مشکل داشتیم و نتوانستیم دو یا سه پاس متوالی بدهیم.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد عملکرد مدافع چپ این تیم خاطرنشان کرد: زکی‌پور می‌تواند ابعاد ۱۰ در ۱۰ حوزه خود را پوشش دهد و سایر بازیکنان هم باید کمک کنند. همچنین تعویض‌های عجیبی شاهد بودیم. نامجومطلق نباید از اول مسابقه از ارسلان مطهری استفاده می‌کرد.

مومنی خاطرنشان کرد: این بازیکن ثابت کرده بود در نیمه دوم می‌تواند مثمرثمرتر باشد و باید این حربه را به کار می‌بردیم. همچنین دست ما خالی بود و به عنوان بازیکنی که بخواهد نتیجه را عوض کند، مطهری بهترین فرد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید