موضوع ادامه دار نقل و انتقالی سردار آزمون

شایعات نقل و انتقالاتی درباره مهاجم ایرانی زنیت، کماکان ادامه دارد.

خبرنگاری که اولین بار خبر علاقه باشگاه اینتر به جذب سردار آزمون را توئیت کرد( ابتدا تصور می‌شد که این موضوع فقط یک شوخی است!) حالا در جدیدترین توئیتهایش مدعی شده که باشگاه ایتالیایی به شکل جدی به جذب آزمون فکر می‌کند و اگر نتواند با باشگاه فیورنتینا برای جذب دوشان ولاهوویچ به توافق برسد آن وقت سراغ مهاجم زنیت خواهد رفت.

این توئیت، البته در تناقض با اخباری است که طی روزهای گذشته درباره علاقه اینتر به سردار منتشر شده بود و بر اساس آن، آزمون گزینه آخر باشگاه ایتالیایی برای تقویت خط حمله‌اش محسوب می‌شد.

16284082449774ایوان مدسن برای اولین بار خبر علاقه اینتر به جذب آزمون را توئیت کرد و حالا مدعی شده او از لیگ جزیره هم پیشنهاد دارد

ایوان مدسن در توئیت دیگری مدعی شده که سردار آزمون به اطلاع باشگاه زنیت رسانده که قصد دارد تا پایان نقل و انتقالات تابستانی از این تیم جدا شود و اگر به سری A نرود، پیشنهادهایی که از لیگ جزیره دارد را بررسی خواهد کرد.

شایعات نقل و انتقالاتی درباره آزمون در شرایطی ادامه دارد که مهاجم زنیت در تازه‌ترین مصاحبه‌اش و در پاسخ به سوالی درباره آینده‌اش در این تیم، به این نکته اشاره کرده که با زنیت قرارداد دارد و تمرکزش روی بازیهای این تیم است.

حالا باید منتظر ماند و دید تا پایان نقل و انتقالات تابستانی در فوتبال اروپا، سردار از زنیت جدا خواهد شد یا تا آخر قراردادش در این تیم روسی خواهد ماند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید