موسوی: کمک مالیم به پرسپولیس کذب است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالرضا موسوی عضو سابق هیات‌مدیره استقلال گفت: قرارداد محرمانه من بین استقلال را رسانه ای کردند چون در آن زمان کوتاه بین بازیکنان، کادر فنی و حتی هواداران محبوبیت پیدا کردم و می‌خواستند با این کار هواداران را مقابل من قرار دهند.

عبدالرضا موسوی اظهارکرد: این درحالی بود که به‌جز خدمت و ضرری که با عشق به‌خاطر تیم محبوبم متحمل شدم، چیز دیگری برایم باقی نماند و انصافا هم در آن برهه زمانی استقلال شرایط خوبی نداشت.

وی ادامه داد: زمانی که به‌حمایت تیم آمدم، انصافا تیم جمع شد و با نتایجی درخشان به‌مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. همان تزریق مالی به بازیکنان و کادرفنی از لحاظ روحی بسیار موثر بود.

موسوی افزود: اعضا با زحمت و تلاشی که داشتند، موجب شدند تا یک بار دیگر پرچم استقلال در آسیا بالا رفته و این تیم در پلی‌آف موفق شود آقایان برای اینکه افکار عمومی‌را منحرف کنند دست به این اقدام زدند.

وی درخصوص کمک مالیش به پرسپولیس ابراز کرد: این موضوع هم صحت نداشت و شایعه‌ای بود که دوستان راه انداختند شما مطمئن باشید اگر چنین کمکی صحت داشت همان‌طورکه سند قول و قرار من با استقلال را منتشر کردند، سند کمک میلیاردی‌ام به پرسپولیس را هم منتشر می‌کردند.

موسوی تصریح کرد: دستور انتشار این اسناد در اختیار مراجع بالاتر از استقلال است؛ پس مطمئن باشید اگر واقعا اسنادی از کمک من به پرسپولیس داشتند آن را هم تا به امروز رسانه‌ای کرده بودند.

وی یادآورشد: اگر استقلال خلف وعده نمی‌کرد و پولم در موعد مقرر برگردانده می‌شد هیچ‌کدام از این حرف و حدیث‌ها پیش نمی‌آمد. مشکل این بود که پولی که از ایرانسل گرفتند به‌جای تسویه‌حساب و بازپرداخت، صرف امور دیگری شد.

موسوی با اشاره به اینکه آن پول را ایرانسل به‌حساب باشگاه واریز کرد، اما آقایان طبق قول و قراردادی که تنظیم شده بود هفت میلیارد من را پس ندادند، خاطرنشان کرد: اول قرار بود این پول سه هفته‌ای بازپرداخت شود و من خودم گفتم دوماه و حالا هم دوماه از آن دو ماهی که خودشان تعیین کرده بودند، گذشته و خبری از تسویه‌حساب نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید