موسوی: چرا اوضاع مدیریت استقلال نابسامان و حاشیه‌دار است؟

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سید عبدالرضا موسوی عضو پیشین هیت مدیره استقلال با بیان اینکه بازیکنان استقلال را عشق است که خوش تکنیک و با غیرت بازی می‌کند، گفت: هر بازیکنی شاخصه خاص خود را دارد و وریا یک کاپیتان خوب و حرفه‌ای است و واقعا کیفیت بالایی دارد.

سید عبدالرضا موسوی عدم اراده سرپرستانی که به استقلال می‌آیند این تیم را به حاشیه کشانده است، اظهار کرد: وقتی ما بودیم، همیشه بحث من نمی‌خواهم تو باشی در داخل مدیریت مطرح بود و من هم محترمانه در یک پست اینستاگرامی‌گفتم خداحافظ و نیستم.

موسوی افزود: دیروز یکی از دوستان برایم خبری فرستاد که در آن نوشته بود آقای خلیل‌زاده هنوز استعفای کتبی نداده، آقای منزوی استعفای کتبی داده ولی به او گفته‌اند بمان و تنها کسی که بصورت رسمی‌از هیئت مدیره جدا شده، آقای موسوی است! این همان حرفی است که می‌گویم.

وی با تاکید بر اینکه خدا شاهد است قلبا دوست دارم استقلال به موفقیت برسد و دل هواداران استقلال و همه مردم شاد باشد، تصریح کرد: می‌خواهم تمام ایرانی‌ها ازجمله تماشاگران استقلال، پرسپولیس، سپاهان، فولاد، شهرخودرو و … و تک تک مردم شاد و موفق باشند و به امید خدا استقلال جام بیاورد.

او همچنین گفت: به وزیر گفتم به‌خاطر مملکت و تیم بزرگ استقلال، حاضرم به این باشگاه کمک کنم البته اگر شما صلاح بدانید. وزیر وزش اعلام کرد مشکل استقلال الان بحث نقدینگی است و اگر می‌شود یک کمک مالی فوری داشته باشم تا به‌محض واریزی اسپانسر یعنی شرکت ایرانسل، کمکی که کرده‌ام بعد از دوهفته تسویه شود.

وی افزود: وزیر به من گفت شما مبلغی را واریز کن تا درصدی از قرارداد بازیکنان واریز شود تا به این وسیله تمرینات نیز پیگیری شده و بعد از دو هفته واریزی ایرانسل انجام شده و شما بعد از این مدت حسابتان را تسویه و در ادامه، برنامه‌های بلندمدت اقتصادی‌تان را در باشگاه استقلال دنبال کنید.

موسوی درپایان خاطرنشان کرد: برای هواداران، تیم و باشگاه استقلال آرزوی موفقیت دارم و امیدوار هستم کشورمان هم در تمام عرصه‌ها موفق باشد و درد و رنج‌ها کمتر شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید