موسوی: مجلس درصدد رسیدگی به پرونده ویلموتس است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سید نظام الدین موسوی مسوول پیگیری پرونده مارک ویلموتس در کمیسیون اصل نود مجلس درخصوص پرونده ویلموتس گفت: ما به تمام جزئیات پرونده رسیدگی می‌کنیم و اگر تخلفی صورت گرفته باشد متخلفان را به دستگاه‌های مربوطه معرفی می‌کنیم تا تصمیم لازم در باره آنها اتخاذ شود.

سید نظام الدین موسوی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال به دلیل ماجرای قرارداد ویلموتس ممنوع الخروج شده یا اموالشان توقیف شود، افزود: واقعیت این است ما در مرحله مقدماتی رسیدگی به پرونده ویلموتس هستیم و در این مرحله نمی‌توانیم قضاوتی در باره این موضوع داشته باشیم.

موسوی با اشاره به اینکه ابهامات زیادی نسبت به این موضوع وجود دارد که وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال باید نسبت به آن توضیح بدهند، تصریح کرد: ما تمام ابهام‌ها را در نظر گرفته‌ایم و جزئیات شکایت‌های واصله را هم بررسی می‌کنیم.

وی اضافه کرد: کمیسیون اصل نود طرز کار دستگاه‌ها را بررسی می‌کند تا مشخص شود آیا تخلفی صورت گرفته است یا خیر. اگر هم به این نتیجه برسند تخلفی صورت گرفته متخلفان را به دستگاه‌های ذی‌ربط معرفی خواهد کرد.

او با اشاره به اینکه موضوع قرارداد ویلموتس از زمان انعقاد قرارداد و پس از آن ابهام‌هایی را برانگیخت و سوال‌های زیادی درباره آن مطرح شد، ادامه داد: در طول این مدت سوال‌های زیادی مطرح بوده و البته شکایت‌های زیادی هم از سوی خود اعضای کمیسیون، کارشناسان، فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، مسوول کمیته ورزش و جوانان مجلس به دست ما رسیده که پس از بررسی شکایت‌های واصله گزارش خود را در اختیار دستگاه‌های ذی‌ربط قرار می‌دهند.

موسوی خاطرنشان کرد: پس از خروج وی از ایران و طرح شکایت علیه فدراسیون فوتبال جریمه سنگینی در نظر گرفته شده که سبب ایجاد سوال برای افکار عمومی، کارشناسان و صاحب نظرات در تمام سطوح شده است و همه انتظار دارند ما در این زمینه در راستای احقاق حق کشور گام برداشته و البته جلوی تکرار چنین مسائلی را در قراردادهای بعدی بگیریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید