موسوی: استقلال می‌تواند سهمیه آسیایی بگیرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی موسوی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه باید مدیرعامل جدید استقلال پول داشته باشد تا مشکلات را برطرف کند که منابع مالی را وارد باشگاه کند، گفت: همه باید به باشگاه کمک کنند همچنین مطمعن هستم که استقلال می‌تواند سهمیه آسیایی بگیرد.

علی موسوی با اشاره به اینکه بدهی‌ها مثل بختک روی استقلال افتاده است، اظهار کرد: از مدیریت تا بازیکنان و کادر فنی همه باید دست به دست هم بدهند تا استقلال از این بحران بیرون بیاید.

موسوی با تاکید بر اینکه رویکرد باشگاه باید طوری باشد که بتواند در اسرع وقت بدهی‌ها را صاف کند، افزود: در این مساله تاثیر روحی روانی روی تیم بسیار مشاهده می‌شودو پشت گوش انداختن این مساله برای باشگاه عواقب دارد.

وی با تاکید بر اینکه سهمیه آسیایی کمک شایانی به باشگاه ما می‌کند، تصریح کرد: وقتی مدیریت ضعیف باشد، همه به خودشان اجازه می‌دهند از قول خودشان حرف بزنند اما اگر مدیریت باقدرت جلو برود، کسی به خودش اجازه نمی‌دهد که درباره مدیریت حرفی بزند.

موسوی ادامه داد: آقای سعادتمند اگر می‌خواهد روی پول وزارت تکیه کند عواقب مدیرعامل پیشین گریبانگیرش خواهد بود و باید به دنبال منابع مالی باشد بدهی‌های باشگاه را به موقع پرداخت کند تا مسائل روحی و روانی باشگاه بهم نخورد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال اضافه کرد: ما شنیدیم که آقای سعادتمند مدیر خوبی بوده است اما اگر بخواهد بشیند و منتظر کمک‌های مالی از طرف بالا باشد، مثل بقیه مدیرها می‌شود که در این چند سال اخیر حضور داشتند و منتظر رسیدن پول از وزرات ورزش بوده‌اند.

موسوی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می‌تواند سهمیه آسیایی را کسب کند یا خیر؟ بیان کرد: استقلال بازیکنان خوب و توانایی کسب سهمیه را دارد. از شانس بد، بازی اول‌شان در گرمای اهواز برگزار شد. هم‌چنین فولاد هم چون شانس کسب سهمیه دارد با همه وجود به میدان آمده بود. در کل استقلال پتانسیل کسب سهیمه را دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید