موسوی:به وقتش به خیانت‌ها علیه استقلال خواهم پرداخت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالرضا موسوی عضو مستعفی باشگاه استقلال گفت: مشکل استقلال فقط بدهی‌ها و مسایل مالی آن نیست زیرا حاضر بودم به شرط انتصاب تیم مدیریتی یکدست و هماهنگ و اقتصادی، و همچنین عدم دخالت وزارتخانه در اداره اموراجرایی، منابع مالی مورد نیاز را از محل منابع شخصی یکجا تامین نمایم.

عبدالرضا موسوی اظهارکرد: کمااینکه در همین مدت کوتاه بخشی از مطالبات بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کردم اما با برداشته شدن فشار هواداران از وزارت ورزش به مرور همه وعده‌های قبلی درخصوص واگذاری اختیارات به فراموشی سپرده شد.

او اضافه کرد: هواداران تیم بزرگ استقلال؛ چه افتخاری بهتر از این که بابت حدود یکی، دو ماه تلاش خالصانه در باشگاه محبوبت، بزرگان استقلال، هواداران نجیب و مظلوم‌اش، بازیکنان و مربیان بامعرفتش به یادت باشند و شما را به ادامه حضور تشویق و دلگرم نمایند.

وی ادامه داد: باید برای میلیون‌ها استقلالی دوست داشتنی سنگ تمام گذاشت چرا که آنها لایق بهترین‌ها هستند، لایق بهترین استادیوم، بهترین تیم، بهترین آکادمی، بهترین سرویس‌های هواداری و هرآنچه که شایسته یکی از پرافتخارترین تیم‌های قاره آسیاست.

موسوی یادآور شد: فعلا قصد ندارم اشاره‌ای به تبعیض‌ها و جفاهای آشکار و پنهان صورت گرفته علیه استقلال داشته باشم و به موقع به صورت مفصل به این خیانت‌ها خواهم پرداخت، چون اعتقاد دارم حرف‌های نزده را همیشه می‌توان زد.

موسوی در پاسخ به یکی از کامنت‌ها درباره این که او برای مشهور شدن به فوتبال آمده هم گفت: من هیچ نفع مالی از حضور در فوتبال نبردم و شرکتی هم که داریم مخاطب مشخصی دارد و از بابت حضور در فوتبال سود تجاری به ما نخواهد رسید. ضمن این که من دوست ندارم فحش بخورم و سودی که پشتش فحش خوردن باشد، به کسانی که دوست دارند از این روش پول در بیاورند، تقدیم می‌کنم و خودم هیچ علاقه ای به این موضوع ندارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید