مهلت سی روزه فیفا به پرسپولیس بابت پرداخت بدهی اش به کالدرون

کمیته انضباطی فیفا در خصوص پرونده شکایت کالدرون بابت طلب از باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: در صورتی که باشگاه پس از این 30 روز مبالغ یاد شده را به صورت کامل پرداخت نکند، پنجره نقل و انتقال تا روز پرداخت کامل بسته خواهد شد.

کمیته انضباطی فیفا ساعاتی پیش با ارسال پیامی‌به این باشگاه، رای نهایی در مورد پرونده شکایت گابریل کالدرون سرمربی و خواکین آلبرتو دستیار وی در فصل نوزدهم را ابلاغ کرد.

در این حکم آمده است: «به پرسپولیس دستور داده می‌شود؛ مبلغ حقوق 329 هزار و 500 دلار به علاوه سود سالیانه به عنوان حقوق و مبلغ 250 هزار دلار به علاوه سود سالیانه به عنوان غرامت به خاطر نقض قرارداد به کالدرون پرداخت کند. همچنین باشگاه پرسپولیس باید 3 هزار و 500 فرانک سوییس برای هزینه روند حکمیت به کالدرون و 5 هزار فرانک سوییس به عنوان هزینه‌های نهایی به فیفا پرداخت کند. علاوه بر این باشگاه پرسپولیس باید مبلغ 25 هزار فرانک سوییس به عنوان جریمه بپردازد.»

فیفا در رای خود، از روز ابلاغ (امروز – 9 آگوست) 18 مرداد به پرسپولیس 30 روز مهلت پرداخت داد تا این پرونده را تسویه کند. در صورتی که باشگاه پس از این 30 روز مبالغ یاد شده را به صورت کامل پرداخت نکرده باشد، پنجره نقل و انتقال تا روز پرداخت کامل بسته خواهد شد.

همچنین فیفا امروز با ارسال ایمیلی جداگانه، در رای دیگر خود، به شکایت خواکین اشاره کرد و نوشت: «باشگاه پرسپولیس طبق حکم فیفا باید 55 هزار و 381 دلار به عنوان حقوق به علاوه سود سالیانه و همچنین 40 هزار دلار همراه با سود سالیانه به عنوان مبلغ غرامت بابت نقض قرارداد به این مربی اسپانیایی پرداخت کند. پرسپولیس مکلف به پرداخت مبلغ 3 هزار 500 فرانک سوییس به این مربی و 2 هزار فرانک سوییس به فیفا بابت هزینه دادرسی و 10 هزار فرانک سوییس به عنوان جریمه است.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید