مهری: تساوی برابر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان نگران‌کننده نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید مهری هافبک تیم فوتبال تراکتور که با این تیم قراردادی پنج ساله امضا کرده است، در این موردگفت: من در تبریز راحت هستم و چند سال اینجا بازی کرده‌ام، به همین دلیل قراردادم را برای پنج سال تمدید کردم. البته پیشنهادهایی داشتم، ولی دوست داشتم در تراکتور باشم و امیدوارم روزهای خوبی را در این تیم تجربه کنم.

سعید مهری همچنین درباره تساوی خانگی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: اعتقاد من این است که تساوی برابر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان نگران‌کننده نیست و تیم ما در هفته‌های آینده به شرایط ایده‌آل خواهد رسید.

وی اضالفه کرد: همیشه بازی اول سختی‌های خاص خودش را دارد. ما بازی خوبی انجام دادیم، ولی بارش تگرگ و باران باعث شد تا شرایط زمین چمن بد شود و مدام روی زمین سر می‌خوردیم. با این حال چند فرصت خوب را هم از دست دادیم و می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم.

مهری هافبک تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این پرسش که «آیا این تساوی برای تراکتور یک شکست محسوب نمی‌شود؟»، تصریح کرد: من اینطور فکر نمی‌کنم، چون تازه هفته اول را پشت سر گذاشته‌ایم. ما تازه از فصل بدنسازی بیرون آمدیم و بدن‌ها هنوز به حالت ایده‌آل نرسیده‌اند.

او با تاکید بر اینکه مطمئناً در این فصل یکی از مدعیان جدی قهرمانی خواهیم بود و می‌خواهیم هواداران را خوشحال کنیم، تصریح کرد:از آنها هم تشکر می‌کنم که در صفحات مجازی حسابی به تیم انرژی مثبت می‌دهند.

مهری در پایان صحبت هایش یادآورد: تیم فوتبال تراکتور تیم سختی است و به این سادگی‌ها شکست نخواهد خورد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید