مهرانپور: واگذاری استقلال و پرسپولیس تنها راه نجات است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا مهرانپور پیشکسوت آبی پوشان در خصوص ادامه برگزاری لیگ برتر گفت: در هر صورت تکلیف این فصل باید مشخص شود و پرونده آن بسته شود.

محمدرضا مهرانپور افزود: شاید راه‌هایی برای ادامه برگزاری مسابقات وجود داشته باشد از جمله برگزاری مسابقات بدون تماشاگر یا برگزاری در شهرهایی است که کمتر ویروس کرونا آنها را تحت تاثیر قرار داده است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص اعلام قهرمان مسابقات بدون بازی ابراز کرد: من بعید می‌دانم اصلاً چنین چیزی مطرح شده باشد که بخواهیم در باره آن صحبت کنیم.

مهرانپور با اشاره به اینکه چون این طرح اصلاً قابلیت عملیاتی شدن ندارد، تصریح کرد: در لیگ فقط نباید تکلیف تیم اول مشخص شود و هر ۱۶ تیم به خصوص تیم‌های بالا و پایین جدول باید تکلیف شان مشخص شود.

وی در خصوص احتمال واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی اظهارکرد: در اینکه تنها راه نجات این دو باشگاه خصوصی سازی است تردیدی نیست.

مهرانپور گفت: با این شرایط من بعید می‌دانم این بار هم خصوصی سازی به مرحله عملیاتی برسد. سالهای زیادی است هر از گاهی این بحث داغ می‌شود اما به تدریج آب‌ها از آسیاب می‌افتد و می‌رود تا چند وقت دیگر.

وی با تاکید بر اینکه خرید امتیاز استقلال و پرسپولیس در واقع خرید هزینه است، اضافه کرد: یعنی یک سرمایه گذار مثلاً برند این دو تیم را بخرد و به جای آنکه از آن درآمدزایی داشته باشد، برای آن هزینه کند.

مهرانپور گفت: فلسفه بخش خصوصی این است که سرمایه گذار امکان درآمدزایی داشته باشد. در حالی که در فوتبال ایران امکان درآمدزایی به دلیل یکسری محدودیت‌ها و خلاء‌های قانونی که وجود دارد امکان پذیر نیست.
وی در خصوص اعلام قهرمان مسابقات بدون بازی گفت: من بعید می‌دانم اصلاً چنین چیزی مطرح شده باشد که بخواهیم در باره آن صحبت کنیم. چون این طرح اصلاً قابلیت عملیاتی شدن ندارد. در لیگ فقط نباید تکلیف تیم اول مشخص شود و هر ۱۶ تیم به خصوص تیم‌های بالا و پایین جدول باید تکلیف شان مشخص شود.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید