مهدی: یک هفته قبل از لیگ سوپرجام برگزار خواهد شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سهیل مهدی رییس کمیته برگزاری مسابقات درباره زمان برگزاری سوپرجام گفت: اخیرا فیفادی‌های جدید اعلام شد و بر اساس برنامه سرمربی تیم ملی، زمان اردوها باید اعلام شود. وقتی برنامه اردوهای تیم ملی را بگیریم و لیگ قهرمانان هم به پایان برسد، لیگ را شروع می‌کنیم و قاعدتا یک هفته قبل از لیگ هم سوپرجام برگزار خواهد شد.

سهیل مهدی افزود: ان‌شاءالله اگر شرایط کرونا بهتر شود و مابقی قضایا اجازه دهد، سوپر جام را برگزار خواهیم کرد. هنوز برنامه ریزی خاصی برای برگزاری این بازی نداریم و انتخاب ورزشگاه بازی آخرین انتخاب خواهد بود و از آنجایی که سوپر جام صرف نظر از این که یک جام است، یک بازی تشریفاتی و پیش درآمد لیگ آینده است، مسلماً با دو تیم جلسه می‌گذاریم و موارد را با تعامل دو تیم حل می‌کنیم.

او در خصوص برگزاری لیگ برتر فصل آینده گفت: هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم و داریم روی این مساله کار می‌کنیم. باتوجه به فشردگی که وجود دارد و این که لیگ دیر شروع می‌شود، باید ببنیم آخرین تاریخی که می‌توانیم لیگ را تمام کنیم چه زمانی است چرا که فصل آینده فصل جام جهانی و مسابقات ملی است. از هفته سی ام باید بچینیم و عقب بیاییم و احتمالا اواخر مهر تا اوایل آبان لیگ شروع می‌شود.

مهدی در پاسخ به این سوال که فصل آینده برنامه ای برای حضور تماشاگران در استادیوم دارند یا خیر؟ گفت: امسال متاسفانه به واسطه کرونا تماشاگران و رسانه‌ها را نداشتیم. رسانه‌ها فوتبال را به خانه‌ها می‌برند و تماشاگران جذابیت بازی‌ها را بیشتر می‌کنند.

وی یادآورشد: وقتی این دو گروه نباشند بازی‌ها برای ما لطفی ندارند و ما هم ناراحتیم که این دو گروه را در ورزشگاه نداشتیم. ما نهایت تلاشمان این است که در شرایط کنونی و با توجه به مجوزهایی که ان‌شاءالله اعطا می‌کنند، بتوانیم به طریقی این عزیزان را داشته باشیم.

مهدی درخصوص قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی و شایعاتی مبنی بر بازگشت استراماچونی گفت: ما کمیته برگزاری مسابقاتیم و تابع نظرات و تصمیمات ارکان قضایی و نهایتا کمیته نقل و انتقالات هستیم. کمیته نقل و انتقالات نهایتا لیست را به ما اعلام می‌کند و ما هم بر اساس لیستی که به ما می‌دهند مسابقات را برگزار می‌کنیم. در این رابطه ما تصمیم گیرنده نیستیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید