مهدی پاشازاده: امیدوارم فکری در استقلال موفق باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی پاشازاده بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال و استقلال در خصوص انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال گفت: خدا را شکر سرمربی انتخاب شد و تیم از بلاتکلیفی در آمد.

مهدی پاشازاده اظهار کرد: امیدوارم فکری در استقلال موفق باشد. استقلال بازیکنان خوبی دارد و مسئولان باید حمایت کنند تا به دوران اوج خود برگردد. این تیم همه چیز دارد. فکری خودش استاد است و یقین دارم که می‌تواند موفق باشد.

وی در خصوص اینکه پیشکسوتان خواهان اتحاد هواداران برای حمایت از فکری شده‌اند، تأکید کرد: صد در صد باید اینطور باشد. ما با شخص کار نداریم و اگر استقلالی هستیم، باید با تمام وجودمان حمایت کنیم، حمایت هم باید منطقی و درست باشد.

مهدی پاشازاده یادآورشد: ما می‌آییم و می‌رویم و این استقلال است که می‌ماند و حماسه‌سازی می‌کند. امیدوارم امسال سال خوبی برای استقلال باشد و خنده به لبان هواداران بازگردد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال و تیم فوتبال استقلال درباره برتری ۲ بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان در اولین سرمربیگری دراگان اسکوچیچ، اظهار داشت: نیمه اول خوب بودیم، اما در نیمه خوب بازی نکردیم.

مهدی پاشازاده با تاکید بر اینکه هنوز کار داریم تا شکل اصلی تیم ملی به آن چیزی که کادر فنی می‌خواهد، برسدخاطرنشان کرد: عدم هماهنگی در نیمه دوم مشهود بود. این مسئله طبیعی است، چون بازیکنان زیادی در این نیمه تغییر کردند.

مهدی پاشازاده همچنین با اشاره به بازیکنان دعوت شده به اردو تصریح کرد: علت دعوت نشدن مهدی ترابی و رامین رضاییان را نمی‌دانم، چون می‌توانستند در لیست قرار بگیرند. همیشه این مسئله وجود داشته که در لیست تیم ملی دو، سه نفر می‌توانستند حضور داشته باشند، اما باید به تصمیم کادر فنی احترام گذاشت و ببینیم آینده چه می‌شود. هر کسی می‌تواند بگویید این بازیکن باشد یا آن بازیکن نباشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید