مهدی: نمی‌خواهیم حقی از کسی ضایع شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: ما از اوایل اسفند ماه نه به دلیل کرونا بلکه به دلیل پیش‌بینی که از احتمال تأخیر در پایان لیگ داشتیم، مکاتبات را آغاز کرده بودیم.

سهیل مهدی اظهارکرد: تقریباً باشگاه‌ها به سمت ایجاد امکانات موردنظر ما رفته‌اند و اگر باشگاهی به سمت تجهیز امکانات نرود و بخواهد زیر نور بازی کند، به واسطه تذکر‌هایی که قبلاً داده‌ایم شاید به این نتیجه برسیم که محل بازی عوض شود.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال همچنین ادامه داد: فیفا فعلاً به جای اینکه تصمیم‌گیرنده باشد، جمع‌آوری اطلاعات می‌کند تا ببیند چطور می‌تواند به کشورها کمک کند و نهایتاً تصمیم‌گیری را به کنفدراسیون‌ها و فدراسیون‌ها محول خواهد کرد.

وی درباره اینکه به تعداد تیم‌هایی که مخالف ادامه لیگ هستند هر روز اضافه می‌شود، تصریح کرد: این شرایط وجود دارد و اگر ما هم خودمان را به جای باشگاه‌ها بگذاریم می‌پذیریم که حساسیت وجود داشته باشدالان مهمترین بخث جان انسان هاست، اما این وضعیت بین‌المللی است و در همه دنیا این اتفاق رخ داده است و باید یک تصمیم عاقلانه گرفت تا در آینده پشیمان نشویم.

مهدی در توضیح این خبر یادآورشد: ما می‌توانیم نقش مشورتی و کمکی برای باشگاه‌ها داشته باشیم، چون باشگاه‌ها در دور رفت شرایط میهمان بودن را تجربه کرده‌اند، انتظار داشته‌اند که دور برگشت میزبان باشند، اما الان با شرایط نابهنگامی‌که وجود دارد ممکن است شرایط عوض شود.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال با اشاره به اینکه باید شرایط را بپذیریم، یادآورشد: این یک بحث بین‌المللی است و بحث شخصی و ضایع شدن حق و حقوق هیچ باشگاهی در هیچ جای دنیا نیست.

مهدی در پایان خاطرنشان کرد: پیشنهادات چهار باشگاه دریافت شده است، ما آنها را جمع‌بندی کردیم، کار کارشناسی صورت گرفته است و فردا به ای اف سی ارسال می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید