مهدی نبی: در تلاش اصلاح اساسنامه هستیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به سطح تعاملات گذشته هدف همه ما در فرآیند مربوط به اصلاح اساسنامه رسیدن به یک تفاهم ماندگار جهت تدوین سند فردای فوتبال ایران با اعتماد متقابل و بر اساس کار کارشناسی بوده است.

مهدی نبی اظهار کرد: تغییراتی که در رفت و برگشت‌‌‌های صورت گرفته درماههای اخیر و با نظر فیفا هم در این مقوله شکل گرفت کاملا در همین راستا عملیاتی شد. از فرصتی که فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بررسی آخرین وضعیت مربوط به تدوین پیش نویس اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی‌ایران دادند تشکر کنم.

وی ادامه داد: همانطور که به خوبی می‌دانید فدراسیون فوتبال ایران یکی ازقدیمی‌ترین فدراسیون‌‌‌های عضو فیفا است ومیلیون‌ها نفر در سطح کشور به این رشته ورزشی علاقمند هستند و به صورت حرفه ای مباحث مرتبط را پیگیری می‌کنند.

او ادامه داد: فدراسیون فوتبال پس از برگزاری نشست‌‌‌های متعدد با ارکان حقوقی و همچنین برپایی نشست‌‌‌های متعدد هیات رییسه،اخذ پیشنهادات اعضا محترم مجمع و مذاکرات متعدد دیگر پیش نویس مربوطه را در موعد مقرر به فیفا ارائه کرد که در جای جای آن ضمن تاکید بر قوانین ملی و داخلی بر الزامات بین المللی بالادستی هم تصریح شده بود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: برای مثال امروز به خوبی و به صورت شفاف میان مدیران فیفا،کنفدراسیون و فدراسیون درباره ماهیت حقوقی فدراسیون فوتبال اشتراک نظر وجود داشت.

او تصریح کرد: با توجه به سطح تعاملات گذشته هدف همه ما در فرآیند مربوط به اصلاح اساسنامه رسیدن به یک تفاهم ماندگار جهت تدوین سند فردای فوتبال ایران با اعتماد متقابل و بر اساس کار کارشناسی بوده است.

مهدی نبی یادآورشد: تغییراتی که در رفت و برگشت‌‌‌های صورت گرفته درماههای اخیر و با نظر فیفا هم در این مقوله شکل گرفت کاملا در همین راستا عملیاتی شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید