مهدی: مسابقات بدون تماشاگر هیچ لطفی ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات‌ سازمان لیگ فوتبال ایران درباره تعطیلی لیگ و یا برگزاری مسابقات بدون تماشاگر گفت: فعلا ما هم مانند همه دنیا نگران هستیم تا این شرایط زودتر تمام شود.

سهیل مهدی درباره اینکه درصورتی که مسابقات از سر گرفته شود، بدون حضور تماشاگران خواهد بود اظهار کرد: این موضوع به این برمی‌گردد که شرایط موجود و کنترل این اپیدمی‌به چه صورت است، هرچند مسابقات بدون تماشاگر هیچ لطفی ندارد.

مهدی درباره اینکه آیا احتمال دارد لیگ بدون مشخص شدن قهرمان به پایان برسد، ابراز کرد: احتمال این موضوع خیلی کم است چون هنوز به آن مرحله از فشردگی که به عدم مسابقات ختم شود، نرسیده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه هنوز امکان برگزاری مسابقات را داریم و تا زمانی که این امکان وجود دارد اجازه بدهید روی همین سکو بایستیم، تصریح کرد: بحث تعطیلی لیگ شرایط دیگری است که امیدواریم این اپیدمی‌در درجه اول برای جان مردم و بعد فوتبال وضعیت بدتری پیدا نکند.

مهدی با بیان اینکه تاییدیه ستاد مقابله با کرونا وتاریخ برگزاری مسابقات در آسیا دو مورد مجهول برای ما است، ادامه داد: اگر این مسائل برای ما مشخص شود، می‌توانیم مسابقات را برگزار کنیم ولی همه چیز منوط به این دو موضوع است.

وی با بیان اینکه رعایت بخشی از پروتکل‌ها و کنترل آن در حوزه اختیارات سازمان لیگ نیست، عنوان کرد: من اجازه ندارم محل تردد بازیکنان را چک کنم. این مسئولیت ارکان دیگر است. مگر از تیرماه به بعد هیچ بازیکنی به آرایشگاه یا رستوران نرفته است؟ من خودم هم رفته‌ام، این به مسئولیت اجتماعی هر شخص برمی‌گردد.

سرپرست کمیته مسابقات‌ سازمان لیگ فوتبال ایران خاطرنشان کرد: در زمان ورود به مسئله ورزشگاه‌ها اما هر کسی از جمله تماشاگر‌ها موظف است پروتکل‌ها را رعایت کند. همانطور که نمی‌توانیم نقطه کرنر را تغییر دهیم، الان هم نمی‌توانیم بگوییم یک نفر ماسک نمی‌زند یا پروتکل را رعایت نمی‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید