علی‌نژاد:در المپیک توکیو به تعداد مدال‌های بانوان اضافه کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی علی‌نژاد معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش در پاسخ به این سوال که مدال‌آوری بانوان در المپیک را چطور می‌بینید، عنوان کرد: در چند رشته ما شانس مدال داریم.

مهدی علی‌نژاد افزود: در المپیک توکیو می‌توانیم به تعداد مدال‌های بانوان اضافه کنیم. در المپیک ریو برای نخستین بار به مدال دست پیدا کردیم و امیدوارم در سال ۲۰۲۰ دوباره این اتفاق تکرار شود و حتی تعداد بیشتری مدال داشته باشیم.

او همچنین در حاشیه مراسم هفته سلامت بانوان، اظهار داشت: مراسم خوبی بود که همکاران ما در کمیته، وزارت و فدراسیون‌ها حضور داشتند. برگزاری این مراسم نشان دهنده توجه ویژه وزارت به سلامت بانوان است.

مهدی علی‌نژاد با بیان اینکه یکی از پایه‌های سلامت جسمی‌و روحی، ارتقا حوزه ورزش بانوان است، تصریح کرد: بانوان ما همسر خانواده و مادران هستند به همین دلیل اگر به ورزش توجه کنند سبک زندگی خانواده را تغییر خواهند داد.

معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش همچنین درباره وضعیت الهام هاشمی‌در تیراندازی خاطرنشان کرد: موضوعات داخلی ایجاد شده است. همکاران من در کمیته و وزارت با خانم هاشمی‌و مسئولان فدراسیون داشته‌اند.

مهدی علی‌نژاد ابراز کرد: تلاش می‌کنیم شرایط به گونه‌ای پیش برود که از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم. قطعا اگر می‌خواهیم در تیراندازی موفق شویم الان زمان ایجاد اختلاف نیست ما باید تلاش کنیم بهترین اتفاق را برای تیراندازی در المپیک رقم بزنیم.

معاون وزیر ورزش همچنین با اشاره به نتایج بانوان در بعد قهرمانی، گفت: در حوزه قهرمانی هم توفیقات خوبی داشتیم. در رده‌های مختلف در رقابت‌های بین‌المللی مدال‌های رنگارنگی کسب کردیم.

علی‌نژاد در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: در بازیهای آسیایی جاکارتا ۲۵ درصد مدال‌ها توسط زنان کسب شده است. اینها نشان دهنده توجه ویژه جمهوری اسلامی‌ایران به ورزش بانوان است. امیدوارم با این عنایت شرایط بهتری در ورزش زنان داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید