مهدی عبدی از گلزنی در دربی تا اخراج در دربی دیگر

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد -مهدی عبدی مهاجم  تیم فوتبال پرسپولیس در بازی دیروز تیمش با پیکان در برخوردی که با فراز امامعلی داشت، از زمین بازی اخراج شد تا این دربی برایش خوش یمن نباشد.

یک دقیقه پس از گل زیبای احمد نوراللهی، توپ در میانه میدان به مهدی عبدی رسید اما او نتوانست آن را کنترل کند و توپ کمی از این بازیکن جلوتر افتاد. فراز امامعلی هافبک تیم پیکان که با سرعتی خیره کننده خود را به توپ رسانده بود، آن را کنترل کرد و ثانیه ای بعد با ضربه پا از سوی عبدی مواجه شد. مهاجم سرخپوشان در این لحظه تلاش داشت تا کنترل توپ را دوباره به اختیار بگیرد اما ضربه اش به شکلی شدید با بدن امامعلی برخورد کرد و باعث شد تا او روی زمین بیفتد.

این در حالی است که کمتر از یک ماه پیش او به شکلی متفاوت دربی تهران را سپری کرده بود. در بازی با استقلال تهران عبدی به عنوان بازیکن ذخیره پا به میدان گذاشت و در آخرین دقایق مسابقه دروازه سیدحسین حسینی را باز کرد تا گلزن دربی بزرگ پایتخت لقب بگیرد. این گل به نوعی شرایط مهدی عبدی در تیم پرسپولیس را تغییر داد و باعث شد تا او به آلترناتیو علیپور و براندائو تبدیل شود.

مهدی عبدی که تنها مهاجم گلزن تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ نوزدهم نیز محسوب می‌شود، حالا باید دوباره شرایط خود را تغییر دهد. او به عنوان گلزن لیگ امید به تیم بزرگسالان پرسپولیس منتقل شد و خود را به جمع ۱۴ بازیکن مدنظر سرمربی هم رساند ولی حالا به عنوان یک بازیکن اخراجی انتقادات زیادی را پیش روی خود می‌بیند اما او باید به خوبی بداند که فوتبال این فراز و نشیب ها را بسیار دارد و همین علی علیپور نیز در هفته های نخستین لیگ هفدهم از زمین بازی اخراج شد اما در پایان عنوان آقای گلی را به چنگ آورد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید