مهدی شریفی از پرسپولیس جدا شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد  پس از دیدار پرسپولیس و سایپا سرمربی آرژانتینی پرسپولیس  اعلام کرده بود اگر قرار به کنار گذاشتن بازیکن دیگری از تیمش باشد، دو روز دیگر و پس از دیدار برابر نیروی زمینی تهران این کار را انجام خواهد داد.

مهدی شریفی که سال گذشته با سابقه بازی در تیم‌های سپاهان و تراکتورسازی به پرسپولیس آمد و در نیم‌فصل دوم چهار بازی در لیگ برتر و یک بازی در لیگ قهرمانان آسیا انجام داد،با تصمیم گابریل کالدرون به‌عنوان سومین بازیکنی معرفی شد که از این باشگاه جدا می‌شود.

کالدرون چندی پیش سروش رفیعی و شایان مصلح را از لیست پرسپولیس کنار گذاشت و به باشگاه معرفی کرد که انتظار می‌رفت باتوجه به محدودیت در لیست سرخ پوشان، نفر سومی نیز به این جمع اضافه شود و اکنون این اتفاق رخ داد و مرد آرژانتینی، مهدی شریفیکه  یک مهاجم است را در فهرست خروجی قرار داد.

در حالی که پرسپولیس کمبود بازیکن در راس خط حمله دارد، به نظر می‌رسید کالدرون سومین خروجی سرخ پوشان را در پست دیگری انتخاب کند ولی او تصمیم گرفت شریفی در اختیار باشگاه بگذارد و به او عنوان کند علاقه‌مند است این مهاجم به تیمی برود که فرصت بیشتری برای بازی به دست بیاورد.

کاربران شبکه های اجتماعی هنوز واکنشی به این تصمیم کالدرون نشان نداده اند.شاید پیروزی پر گل پرسپولیس مقابل نیروی زمینی به کمک سرمربی آرژانتینی پرسپولیس آمده تا حاشیه ای برای این جدایی ایجاد نشود.

پیش از این گمانه زنی ها در مورد سومین جدا شده پرسپولیس بیشتر روی بازیکنانی چون حسین ماهینی به واسطه ی مصدومیتش و محسن ربیع خواه به دلیل عدم اقبال سکوها بود.ولی کالدرون با انتخاب شریفی دیگر گمانه زنی ها را باطل کرد

پس از جدایی سروش رفیعی و شایان مصلح ، مهدی شریفی سومین جداشده ی پرسپولیس است که طبق نظر گابریل کالدرون از پرسپولیس کنار گذاشته می شود.

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید