مهدی رسول‌پناه: برخی افراد برای پرسپولیس حاشیه‌سازی می‌کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت حرفه‌ای‌سازی باشگاه پرسپولیس و بدهی ۱۴۸ میلیاردی این باشگاه گفت: مدارک تکمیل شده و آن را بارگذاری کرده‌ایم. این مبلغ مربوط به ابتدای حضورم درپرسپولیس بود.

مهدی رسول‌پناه در واکنش به شایعه جدایی افشین پیروانی و انتصاب بهنام ابوالقاسم‌پور به سمت سرپرستی تیم پرسپولیس تصریح کرد: این موضوع اصلاً صحت ندارد. برخی افراد برای پرسپولیس حاشیه‌سازی می‌کنند و ما تلاش می‌کنیم حواشی را زیاد نکنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره استعفای فرخ حسابی از سمت مدیر روابط عمومی این باشگاه خاطرنشان کرد: از حسابی تشکر می‌کنم و به او بابت فوت یکی از بستگانش تسلیت می‌گویم. او به خاطر مشکلات خانوادگی حادش استعفا داد و ما آن را پذیرفتیم.

مهدی رسول‌پناه در مورد وضعیت شجاع خلیل‌زاده تصریح کرد: جلسه هیئت مدیره فردا یا پس‌فردا برگزار می‌شود. بحث مهم ما، دغدغه همه مردم و تمام فکر و ذهن ما مربوط به برانکوست.

وی درباره وضعیت پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: بخشی از ارز مورد نیاز باشگاه تأمین شده است. امروز (سه‌شنبه) مبلغ ۲۵۰ هزار یورو تأمین شد که آن را برای انتقال فرستادیم و احتمالاً‌ فردا به حساب برانکو می‌نشیند. فردا هم بخشی از ارز مورد نیاز تأمین می‌شود و در این یکی دو روزه تلاش می‌کنیم با تسویه مطالبات برانکو، مشکلی ایجاد نشود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره موضوع سایر بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه از جمله بوژیدار رادوشویچ اظهار داشت: قرار است بحث بازیکنان را در هیئت مدیره مطرح کنیم که اگر به نتیجه‌ای رسیدیم، اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

او درباره شرایط بشار رسن خاطرنشان کرد: اگر سرپرست و سرمربی تیم بیایند، فردا نشستی با حضور آنها و رسن خواهیم داشت تا ببینیم به چه نتیجه‌ای می‌رسیم.

مهدی رسول‌پناه درباره مشکل انتقال پول و صحبت‌هایش با وزارت امور خارجه گفت: بحث ما مربوط به وزیر نبود؛ بلکه با امور مالی صحبت کردیم که موضوع پرواز و پُست این مبلغ وجود دارد. ما کارمزد انتقال آن را بر عهده گرفتیم تا این پول هر چه سریع‌تر به حساب برانکو واریز شود. هواداران خیلی نگران هستند. انتظار داشتیم بقیه هم کمک کنند که پولی به حساب باشگاه واریز نشده است. ما منتظر کارگزار بودیم، اما آنها شرایطی برای ما تعیین کردند که شرایط باشگاه مهمتر است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید