مهدی: در مراجع مربوطه به ادعاهای بیاتلو رسیدگی خواهد شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سهیل مهدی مدیر مسابقات سازمان لیگ با اشاره به محرومیت بیاتلو گفت: ما حتی محرومیت ایشان را پیگیری کردیم و از کمیته انضباطی خواستیم که این محرومیت را برگرداند تا این مربی بتواند روی نیمکت بنشیند. به نظرم دوستان فرافکنی می‌کنند. قصد پاسخگویی به باشگاه‌ها را ندارم و فقط فرایند را توضیح دادم.

سهیل مهدی افزود: آقای بیاتلو ادعاهایی کرده که در مراجع مربوطه به آن رسیدگی خواهد شد. قصد پاسخگویی به ایشان را ندارم بلکه می‌خواهم فرایند و روند کار را توضیح بدهم. بیاتلو بعد از صحبت‌هایی که انجام داد، بلافاصله این صحبت‌ها را تکذیب کرد که نشان می‌دهد خودش هم به عمل نادرستش پی برده است.

وی افزود: تیم ماشین‌سازی با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی حتی مدارک‌شان را به صورت دستی تحویل نداده بودند چه برسد به اینکه بخواهند آن را بارگذاری کنند. تا لحظه شروع مسابقه همکاران‌مان نشستم تا نماینده باشگاه که مدارک را آورده بود دانه به دانه تکمیل کند زیرا اگر ما با آنها همکاری نمی‌کردیم مجبور می‌شدیم بازی را به خاطر کسری مدارک لغو کنیم. رویه باشگاه ماشین‌سازی در ارائه مدارک بازیکنانش رویه محلاتی بوده است.

مهدی افزود: اگر قصوری بوده از جانب خود باشگاه صورت گرفته و با توجه به عدم مراجعه به ایفمارک از نظر ما مدارک کامل نبود که خانم دکتر هراتیان با مسئولیت پزشکی خودش کمبود مدارک پزشکی بازیکنان را پذیرفت و اگر بازیکنی حادثه قلبی برایش رخ می‌داد مسئولیتش متوجه خانم هراتیان بود.

او ادامه داد: خانم دکتر هراتیان با باشگاه ماشین‌سازی همکاری کرد تا شک و شبهه‌ای رخ ندهد. در نهایت تمامی‌فهرست بازیکنان به جز یک نفر برای بازی آماده شد. چون ما هزینه جوان شدن نیمکت‌ها و مربیان را می‌دهیم زیرا شور و اشتیاق جوانی باعث دیدن و شنیدن چنین مصاحبه‌‌هایی باشیم.

مهدی یادآورشد: بهتر است مربیان روی کار فنی خود متمرکز باشند و سازمان لیگ بدون هیچگونه تبعیضی در همکاری با همه باشگاه‌ها قرار دارد و تا جایی که ضوابط اجازه بدهد به همه باشگاه‌ها کمک می‌کنیم و حتی به خودمان سختی می‌دهیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید