مهدی تارتار: تیم‌ها نباید از داور طلبکار شوند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره آغاز لیگ بیستم و این که سازمان لیگ باید شرایطی را برای بهتر برگزار شدن مسابقات انجام بدهد، گفت: مهم‌ترین مساله در حال حاضر اضافه شدن سیستم VAR به داوری است. چون می‌بینیم با اشتباهاتی که صورت می‌گیرد، خیلی تیم‌ها متضرر می‌شوند.

مهدی تارتار در این باره توضیح داد: البته داوران خوبی داریم که زحمت می‌کشند اما می‌بینیم در همه جای دنیا سیستم کمک داور ویدئویی حاکم شده است. امیدوارم فدراسیون فوتبال هم خیلی زود این سیستم را به فوتبال ایران بیاورد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان اضافه کرد: متاسفانه چون سیستم کمک داور ویدئویی وجود ندارد، برخی تیم‌ها متضرر می‌شوند. در این میان تیم‌ها هم یاد گرفته‌اند که هر تیمی‌از داوری طلبکار باشد، در آینده می‌تواند سود ببرد. این یک واقعیت است.

مهدی تارتار یادآورشد: ما باید طوری رفتار کنیم که همه بدانند این گونه نیست که اگر (از داوری) طلبکار شدید، سود می‌برید. یک تیم که (از داوری) متضرر می‌شود، هفته‌های بعد برایش جبران می‌کنند. این موضوع نباید باب بشود.

وی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پیکان، اظهار کرد: شرایط بدی نداریم و خوب است در زمانی که داشتیم سعی کردیم با برگزاری بازی دوستانه، تیم را به شرایط مسابقه بیاوریم. تنها مشکل ما این است که دیر اضافه شدیم و به زمان نیاز داریم تا تفکرات خودمان را پیاده کنیم.

او درباره فهرست نفرات تیم ملی و انتقاداتی که به این فهرست وارد شد، گفت: در این زمینه باید به نظر کادر فنی احترام بگذاریم چون سرمربی تیم ملی باید درباره نتایج پاسخگو باشد. در دیدار برابر بوسنی هم تیم ملی عملکرد خوبی داشت و سعی داشت گلی دریافت نکند که در امر موفق عمل کرد.

مهدی تارتار در ادامه درباره این که آیا تغییر سیستم می‌تواند به تیم ملی در آینده کمک کند؟ گفت: باید زمان بدهیم و تا زمانی که نتایج خوب باشد و به اهداف‌مان برسیم، نمی‌شود خیلی انتقاد کرد چون مهمترین مساله نتیجه ‌گیری است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید