مهدی‌زاده: در تیم سپاهان همه برای دفاع کمک می‌کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا مهدی‌زاده مدافع میانی سپاهان در رابطه با حضورش در ترکیب اصلی بازی  گفت: خب این نظر سرمربی است. با توجه به تاکتیک‌هایی که دارد، می‌تواند تصمیم بگیرد که چه بازیکنانی در زمین حضور داشته باشند. تیم ما در هر پست به نظرم دوسه بازیکن خیلی خوب دارد و هر کسی بازی کند، می‌تواند به تیم کمک کند.

محمدرضا مهدی‌زاده اظهار کرد: هفته قبل یک سری نفرات دیگر بودند و در بازی با آلومینیوم نفرات دیگری به ترکیب رسیدند. خدا را شکر اینقدر بازیکن خوب داریم که هر کسی بازی کند، به نحو احسن کار خواهد کرد و به موفقیت تیم کمک می‌کند که مهم تر از هر چیز دیگری است.

بازیکن سابق تراکتورسازی در شکل تیمی‌سپاهان و ثبت اولین کلین شیت پیام نیازمند بیان کرد:«در تیم ما همه برای دفاع کمک می‌کنند و در بخش حمله همین است. من خودم به شخصه هر بازی برای پیام آرزوی موفقیت می‌کنم. کمکش می‌کنیم که کلین شیت هایش دوام داشته باشد و همه از آن لذت ببریم.»

مهدی‌زاده در رابطه باشکستی که هفته اول سپاهان مقابل گل‌گهرسیرجان تجربه کرد افزود:«می‌دانستیم بازی سختی داریم. تیمی‌هستند که تازه امسال به لیگ برتر آمده اند ولی مربی و بازیکنان خوبی در ترکیب این تیم حضور داشتند. آنها به دنبال این بودند که حداقل امتیاز را بگیرند. در این گونه بازی‌ها باید از فرصت‌‌‌های خودمان استفاده کنیم و خدا را شکر پس از باختی که در هفته اول داشتیم، باید می‌بردیم و این اتفاق افتاد.»

مهدی‌زاده در مورد شرایط خودش توضیح داد:«خدا را شکر که در ترکیب بودم. پارسال قبل از آخرین بازی فصل، از ناحیه دوقلوی پا آسیب جدی دیدم و دو سه ماهی مشغول مداوا بودم. حتی در بازی‌‌‌های اسیایی هم نتوانستم بازی کنم ولی خدا را شکر مقابل آلومینیوم بازی کردم و بد نبود. هر وقت بازی کنم، تمام تلاشم را می‌کنم که مثمرثمر باشم.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید