مهدی‌خانی: باید روی فوتبال پایه سرمایه‌گذاری کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی مهدی‌خانی مهاجم واراژدین کرواسی با بیان اینکه باید روی فوتبال پایه سرمایه‌گذاری کرد، گفت: بنظرم با یک تصمیم نمیتوان تغییر زیادی در فوتبال یک کشور ایجاد کرد.

مهدی مهدی‌خانی اظهار کرد: معتقد هستم ایران از نظر استعدادی خیلی خوب است و از این طریق میتواند بازیکنان آینده‌دار زیادی را شناسایی کرد و ارتقا داد.

وی با بیان اینکه ۹۸سال استارت اتفاقات خوبی برایم بود چرا که توانستم لژیونر شوم و به همراه تیم امید ایران به مسابقات انتخابی المپیک بروم، تصریح کرد: درست که در این رقابت‌ها شکست خوردیم ولی در مجموع سال خوبی از نظر فوتبالی برای من و متاسفانه از نظر اجتماعی سال بسیار بدی برای هم وطنانم بود.

مهدی‌خانی با تاکید بر اینکه دوست دارم که از نظر فوتبالی پیشرفت کنم و به تیم ملی فوتبال کشورم دعوت شوم، یادآورشد: در این راه باید در وهله اول در تیم باشگاهی‌ام موفق باشم و امیدوارم به این مهم دست پیدا کنم.

وینگر فصل گذشته شهر خودرو در مورد حضورش در فوتبال اروپا و تیم واراژدین اینطور صحبت کرد: من سال قبل وارد فوتبال اروپا شدم و اینجا بالاخره فرهنگ متفاوتی دارد و همه چیز با ایران تفاوت دارد. سال اول حضورم در اروپا است. قبل از اینکه به تیم ملی امید بیایم خیلی بیشتر بازی می‌کردم ولی بعد از اینکه به بازی‌‌‌های تایلند رفتم، بدنسازی نیم فصل را از دست دادم و مربی تیم عوض شده بود.

وی ادامه داد: ضمن اینکه مصدومیتی هم داشتم که خدا را شکر خوب شده ام و خوب تمرین می‌کنم. امیدوارم در ۱۰ هفته باقی مانده اتفاقات خوبی بیفتد، من سال بعد هم قرارداد دارم. حالا باید ببینیم این ۱۰ بازی چطور پیش می‌رود و بعد تصمیم می‌گیریم.

مهدی‌خانی ادامه داد: آرزویم این است که در منچستریونایتد بازی کنم. بازی کردن در چند تیم مدعی لیگ جزیره و به خصوص منچستریونایتد که از اول یونایتدی بودم، همیشه آرزویم بوده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید