مهدوی کیا: روند بازی‌‌‌های پرسپولیس امیدوار کننده بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- هادی مهدوی کیا پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دلایل موفقیت پرسپولیس در دور گروهی مسابقات گفت: با وجود اینکه تیم تغییراتی نسبت به گذشته داشت و علیرغم انتقاداتی که انجام می‌شد اما برخی بازیکنان به تازگی به جمع این تیم اضافه شدند اما هماهنگی آنان واقعا مثال زدنی و خوب است و جای تقدیر دارد.

هادی مهدوی کیا در این باره اظهار کرد: تیم فوتبال پرسپولیس هم در حمله و هم در دفاع سازماندهی شده بازی می‌کند و این موضوع مهم‌ترین عامل موفقیت و صعود پرسپولیس از گروه بود.

وی درباره بازی تیم‌‌‌های پرسپولیس و السد قطر در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: روند بازی‌‌‌های تیم پرسپولیس در بازی‌‌‌های گذشته امیدوار کننده بود و با ارائه بازی مالکانه ای که در این چند بازی داشت، امیدوارم با تکرار آن تیم خوب السد را از پیش رو بردارد و به مرحله یک چهارم پایانی صعود کند.

مهدوی کیا با تمجید از عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس گفت: خریدهای جدید یحیی خیلی خوب در ترکیب پرسپولیس جای گرفتند، مخصوصا حامد لک که با سیوهای عالی که انجام داد یکی از دلایل صعود پرسپولیس از این گروه بود.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه با اشاره به عملکرد خوب سیامک نعمتی در سمت راست خط دفاعی این تیم می‌گوید: سیامک در سمت راست دفاعی بازی‌‌‌های خوبی ارائه کرده است و به خاطر خاصیت هجومی‌که دارد در حمله و دفاع خوب ظاهر شده و سرحال نشان داده است، سیامک باید شرایط خوب بدنی خود را برای بازی برابر السد حفظ کرده تا بتواند بازی‌‌‌های خوب خود را مقابل این تیم تکمیل کند.

مهدوی کیا خاطرنشان کرد: السد تیم شناخته شده ای است و با مربی بادانشی مثل ژاوی که در اختیار دارد فوتبال خوبی بازی می‌کند، این تیم در چند سال گذشته چندین بار با پرسپولیس و سایر تیم‌‌‌های ایرانی بازی کرده است و بازیکنان باکیفیتی در خطوط مختلف در اختیار دارد اما امیدوارم با شرایط حال حاضر پرسپولیس، مالکیت توپ، دفاع خوب تیمی‌و پرسی که انجام می‌دهند برنده این بازی پرسپولیس باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید