مهدوی: تمام مشاغل برپا باشند و فقط فوتبال تعطیل شود؟

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا مهدوی بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال در خصوص حواشی که برای برگزاری یا عدم برگزاری لیگ وجود دارد، گفت: متاسفانه کل جهان درگیر کرونا شدند اما می‌شود با اجرا کردن پروتکل‌ها و کنترل برخی مسائل لیگ را راحت برگزار کرد.

محمدرضا مهدوی در واکنش به نامه‌نگاری برخی از تیم‌ها به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای لغو مسابقات، افزود: ما اگر فدراسیون داریم یا سازمان لیگ داریم باید از دستورات آنها پیروی کنیم. مثل این است که یک تیم بگویید خوشم نمی‌آید در لیگ باشم و بخواهد انصراف بدهد!

مهدوی با بیان اینکه معتقدم که یک تار موی یک انسان به اندازه کل جهان می‌ارزد اما می‌شود لیگ مان را برگزار کرد، اظهارکرد: تاکید می‌کنم که همه نگران سلامتی افراد هستیم و هزینه برگزاری مسابقات در این شرایط هم زیاد است اما لیگ هم مهم است.

وی در خصوص قرعه‌کشی مسابقات انتخابی جام جهانی نوجوانان و هم‌گروهی تیم کشورمان با تیم‌های قطر، کره شمالی و بحرین ادامه داد: به نظرم قرعه سختی نصیب ما شد. همه تیم‌های گروه مدعی هستند اما مشکلی وجود ندارد و ما با رعایت اصول حرفه‌ای می‌توانیم از این گروه صعود کنیم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: اگر جای پرسپولیس تیم دیگری بود که چندماهی شرایط خوبی داشت یا مثلا موفقیتش یک جرقه بود می‌شد صحبتی کرد ولی تیمی‌الان در صدر جدول است که در ۳ فصل گذشته با اقتدار قهرمان شده و حرف اول و آخر را در ایران می‌زند.

وی خاطرنشان کرد: حتی اگر می‌خواهیم لیگ را هم لغو کنیم، باید پرسپولیس به عنوان قهرمان اعلام شود و تکلیف تیم‌های صعود کننده به لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌های سقوط کننده به لیگ یک و تیم‌‌‌های صعود کننده به لیگ برتر مشخص شود.

مهدوی یادآورشد: وقتی از وزارت بهداشت اعلام کردند می‌توانیم لیگ را برگزار کنیم باید این کار را انجام بدهیم. مگر می‌شود تمام مشاغل برپا باشند و فقط فوتبال تعطیل شود؟ اصلا اگر امسال لیگ را تعطیل کنیم چطور می‌خواهیم در آسیا بازی کنیم؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید